Mūsdienu dabisko meža lapu tapetes

Šīs tapetes, kas tiek piedāvātas vairākās treknrakstā, apvieno ziedu un akvareļu estētiku vienā krāšņā zīmējumā. Zaļās krāsas fons kontrastē ar dabu priekšplānā, radot minimālisma izskatu, kas noteikti piesaista. Mūsdienu dabisko meža lapu tapetes.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: moderna PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaista dabiska stila fona bilde

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Mūsdienu dabisko meža lapu tapetes

Šim vienkāršajam vienkāršajam fonam ir smalka faktūra vienkrāsainā krāsā, lai iegūtu interesantu krāsas alternatīvu. Izmantojiet uz griestiem vai gaitenī papildu elementu. Mūsdienu dabisko meža lapu tapetes

Jūsu pārlūkošana ir viena no mūsdienu dabisko meža lapu tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Savienojums, lai noņemtu pelējumu no fona

Daudzām ģimenēm guļamistabā un viesistabā ir tapetes, kas ir ne tikai skaistas, bet arī atbilst vispārējam mājas stilam. Tomēr, salīdzinot ar keramikas flīzēm, tapetēm ir slikta ūdens izturība. Kad istaba ir mitra, var rasties pelējums. Tomēr tapetes materiāls padara to par nepiemērotu beršanai ar ūdeni. Kā mēs varam noņemt pelējumu?

Kad uz sienas ir parādījušies miltrasas plankumi, vispirms izmantojiet veco zobu suku, lai notīrītu pelējuma traipus, un pēc tam viegli noslaukiet ar mīkstu drāniņu, kas iemērc spirtā, lai nosusinātu sienas un novērstu pelējuma augšanu.

Otrkārt, jūs varat izmantot balinātāja pulveri un ūdeni, sajaukt to smidzināšanas pudelē ar noteiktu attiecību un izsmidzināt to uz sapelējis tapetes, lai nekavējoties atrisinātu sapelējušo problēmu uz sienas. Noslaukiet sienu ar lupatu un pēc tam mazgājiet ar ūdeni. Pēc tam, kad siena ir sausa, uzklājiet pret pelējumu necaurlaidīgu krāsu, lai ilgstoši novērstu mitrumu. Turklāt tirgū ir ērts ūdensnecaurlaidīgs remonta līdzeklis mājsaimniecības vajadzībām. Tas vienkārši jāizsmidzina noplūdušās sienas grīdas spraugā kā insekticīds, kas ir ļoti ērti darbināms.

Maigas miltrasas gadījumā pietiek ar sienu mazgāšanu ar 80% spirta. Tīrīšanas laikā jāizmanto ventilācija. Jāvalkā aizsargcimdi, maskas un brilles. Lai izvairītos no atkārtotas formēšanas, jārūpējas par sienas pilnīgu izžūšanu, pelējuma cēloņa novēršanu un pienācīgu sildīšanu un vēdināšanu. Mitrā laikā turiet logus vaļā. Turklāt sienas jātur pēc iespējas sausākas. Mitrā laikā mitruma absorbēšanai no sienas varat izmantot sausinātāju, gaisa kondicionētāju un ventilatoru. Kad sienā vai mājā ir ūdens tvaiki, tā nekavējoties jānoslauka ar sausu drānu.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas moderno dabisko meža lapu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet mūsdienīgas dabisko meža lapu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana