Moderna gradienta dizaina vizlas fona attēli

Dabas skaistums pārsteidz skatītāju šajā vizlas fonā. Gaisma spīd visos virzienos un izsmalcinātā veidā. Raupja tekstūra kontrastē dzirksteles gaisīgumu. Teksturētas tapetes piešķir dziļumu un rada intrigu jebkurā telpā.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Dabas kaloriju rakstura fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Moderna gradienta dizaina vizlas fona attēli

LCNX013-veicināšana 用 图

LCNX013-1101s

LCNX013-1104 XG

LCNX013-1104LCNX013-1102

LCNX013-1101

LCNX013-1103

Dabas skaistums pārsteidz skatītāju šajā vizlas fonā. Gaisma spīd visos virzienos un izsmalcinātā veidā. Raupja tekstūra kontrastē dzirksteles gaisīgumu. Teksturētas tapetes piešķir dziļumu un rada intrigu jebkurā telpā. Moderna gradienta dizaina vizlas fona attēli


Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu gradienta dizaina vizlas tapetēm. Lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Master Hollywood Regency Style ar Versace fona attēlu

Šeit ir pārsteidzošā daļa: Versace tapetes ir diezgan lētas cenas. Proti, tā ir aptuveni tāda pati cena kā vairumam līdzīgas kvalitātes tapešu, jo šķiet, ka tās neuzliek vairāk maksu par Versace etiķeti, kas atrodas uz iepakojuma.

Protams, dizaineru tapetes, piemēram, Versace tapetes, ir ļoti augstas kvalitātes. Virsma ir izgatavota no vinila, kas nozīmē, ka tās krāsas neizbalē pat pēc gadiem ilga tiešas gaismas iedarbības, un ka tā ir ūdens izturīga. Ūdensizturība tapetēs nozīmē, ka to var bez problēmām piekarināt vannas istabā vai virtuvē, bet arī to, ka to var viegli notīrīt un tas būs salīdzinoši izturīgs pret traipiem un citiem līdzīgiem bojājumiem. Kurš gan varēja gaidīt, ka Versace fona tapetes būs tik zemas uzturēšanas?

Turpinājums sekos...

Izmeklēšana