Mūsdienīgas stikla lodītes fona attēlā ar faktūru apļa modeli

Izsmalcinātas stikla lodītes tapetes Ksanders krēmkrāsas, smilškrāsas un krēmbaltā mirdzumā un dinamisks ģeometriskais raksts ir lielisks radošās iztēles piemērs. Mirgojošos mirkļus nodrošina modeļa elementi, kas atspoguļo gaismu un rada jaunas perspektīvas - vislabākajā gadījumā moderns dizains. Mūsdienīgas stikla lodītes fona attēlā ar teksturētu apli.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Mūsdienīgas stikla lodītes fona attēlā ar faktūru apļa zīmējumu

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7501s

LCWX192-7505x


Izsmalcinātas stikla lodītes tapetes Ksanders krēmkrāsas, smilškrāsas un krēmbaltā mirdzumā un dinamisks ģeometriskais raksts ir lielisks radošās iztēles piemērs. Mirgojošos mirkļus nodrošina modeļa elementi, kas atspoguļo gaismu un rada jaunas perspektīvas - vislabākajā gadījumā moderns dizains. Mūsdienīgas stikla lodītes fona attēlā ar teksturētu apli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu stikla pērļu fona tabulām ar faktūru apļa modeli. Pls pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kas ir papīra tapetes?

Papīra tapetes ir labākā izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgākās tapetes.

Tā kā tie patiešām ir izgatavoti no vienkārša papīra, tie ir ļoti elpojoši un dabiski. Bet papīra tapetes nav tik izturīgas kā vinila tapetes. Ja plānojat tos izmantot virtuvei vai vietai, kur, iespējams, vajadzēs tos bieži tīrīt, tā nebūs labākā izvēle, jo tie nav nemaz tik mazgājami kā vinila tapetes. Jūs varat tos notīrīt, bet tikai ar mitru un ļoti mīkstu drānu.

Papīra tapetes ir lētākas, nekā citas tapetes, tāpēc dažreiz cilvēki tās izvēlas.

Atkarībā no fona tapetes biezuma papīra fona attēli var būt vienpusēji fona attēli vai abpusēji fona attēli. Pastāv arī papīra tapetes tips, ko sauc par gofrētu fonu.

Kas ir gofrēts tapetes?

Gofrētas tapetes ir sava veida papīra tapetes. Tie ir līdzīgi Duplex Wallpaper veidam, taču tiem būs zināma tekstūra. Mēs tos sasniedzam ar fleksogrāfisko drukāšanu. Tehniski mēs aizpildām laukumu starp biezā papīra galvenajiem (pamata) slāņiem un mūsu tapetes augšējo augšējo slāni ar koka (saspiestām) skaidām. Šo skaidu strukturālais izvietojums nosaka abpusējo tapešu galīgo struktūru. Mēs to darām ar metodi, kas ļauj izvairīties no ziņojuma veidošanas, tāpēc jums nevajadzēs sekot modelim, kas jūsu tapetes padarīs vienkāršāku.

Kas ir dupleksais fons?

Duplex Wallpaper ir sava veida papīra fona attēls . Tas sastāv no diviem (vai dažreiz pat vairāk) presēta papīra slāņiem, kas ir “salīmēti” kopā. Šīs tapetes ir videi draudzīgas, kā arī visas papīra tapetes . Bet tie ir izturīgāki nekā parastie papīra (vienpusējie fona attēli).

Kā tīrīt duplekso fonu?

Pirms šāda veida tapešu tīrīšanas jums būs jānoskaidro, vai tie ir mazgājami. Tā kā ir daudz papīra tapešu, kuras nemaz nav mazgājamas, un jebkāds kontakts ar ūdeni tām būs kaitīgs. Mēs piedāvājam mazgātus divpusējus tapetes . Ar terminu "mazgājams" mēs domājam, ka šīs tapetes pārklājam ar speciālu (šajā gadījumā) ūdensnecaurlaidīgu plēvi, un, berzējot vai beržot tapetes virsmu, jūs sabojāt šo aizsargslāni, kā rezultātā jūs sabojāt tapetes. . Jums jāsaprot, ka neviens no papīra tapetēm nevar būt tik mazgājams kā vinila tapetes . Tās nevar mazgāt ar lielu daudzumu ūdens vai citu šķīdumu. Mēs iesakām noslaucīt tapetes ar ļoti mīkstu, mitru drānu.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu mūsdienu stikla lodītes tapetes ar faktūru apļa modeļa ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet mūsdienīgas stikla lodītes tapetes ar teksturētu apļu modeli no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana