Stikla pērļu dizaineru fona attēli

Pelēkbaltā un mirdzoši sudrabpelēkā krāsa ir dominējošās krāsas, kas izsmalcinātu pieskārienu piešķir luksusa tapetes Persephone eksotiskajam krāšņumam. Palmu frontes ir iestatītas ar neskaitāmām stikla pērlītēm, kas mirdz gaismā. Greznas stikla pērļu dizaineru tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Greznas stikla pērļu dizaineru tapetes

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7101sLCWX192-7102x

Pelēkbaltā un mirdzoši sudrabpelēkā krāsa ir dominējošās krāsas, kas izsmalcinātu pieskārienu piešķir luksusa tapetes Persephone eksotiskajam krāšņumam. Palmu frontes ir iestatītas ar neskaitāmām stikla pērlītēm, kas mirdz gaismā. Greznas stikla pērļu dizaineru tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viens no luksusa stikla pērļu dizaineru piedāvājumiem, kas tiek īpaši pārdoti .Pls pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes krāsošana

Istabas uzlabošana ar dažiem neparastiem fona attēliem var būt jautrs un radošs interjera dizaina risinājums. Bet kas notiek, kad viņi noveco, jūs saņemat jaunas mēbeles, un tās labi neder kopā, vai arī jums vairs nepatīk tapetes? Atbilde ir ļoti vienkārša - vienkārši pārkrāsojiet fonu vēlamajā krāsā.

Pirms atklājat savu mākslinieku un krāsojat savu istabu, vēlreiz pārbaudiet tapetes statusu. Ja tie paši sāk lobīties, vislabāk to visu noplēst un nomainīt vai nokrāsot uz tīras virsmas. Tomēr, ja fona attēls izskatās diezgan cienījams, pieņemamā stāvoklī un labi pielīmēts pie sienas, varat sākt veikt uzdevumu. Ir svarīgi saprast, pie kāda materiāla jūs strādājat. Teksturētu krāsu fona tapetes vai pārklājumi ar blīvu auduma pamatni neļauj izmantot krāsas. Tātad, ja esat nolēmis mainīt savas istabas izskatu, jums vajadzētu tos noplēst no sienas. Vienmēr ir lieliski veikt “plākstera” pārbaudi uz tapetes un redzēt, kā tā izskatīsies un kā tā absorbēs krāsu 24–48 stundas pirms pilnīgas uzklāšanas.

Krāsu uzklāšanas uz fona tapetes pazīmes, kas ikvienam būtu jāzina

Jūs uzkrāsosit tapetes virspusi, bet tas nenozīmē, ka jūs sienas nebojāsit. Visizplatītākie ir saplēsti vai pacelti papīra gabali. Varat izmantot sveķainu nazi, lai noplēstu vaļīgos galus, vai arī varat tos vienkārši pielīmēt pie sienas. Abas metodes var nodrošināt gludu virsmu.

Tapetes uzklāšanai un krāsošanai ir vairāki pamatnoteikumi:

 1. Tīrot sienu, jūs strādāsit ar ķimikālijām. Lai pasargātu sevi, nēsājiet masku, aizsargbrilles, vecas drēbes un biezus cimdus. Jums vajadzētu arī atvērt durvis un logus, lai istaba būtu vēdināta.

 2. Rūpīgi notīriet visu virsmu, noslaukiet sienas ar tīrīšanas šķīdumu ar mīkstu sūkli vai suku.

 3. Noskalojiet fonu. Kad siena ir pilnīgi sausa, noslaukiet to ar tīru, mitru drānu. Izmantotajam audumam jābūt ne pārāk mitram. Ja lietojat pārāk daudz ūdens, jūs varat sabojāt sienas vai tapetes.

 4. Pirms turpināt, ļaujiet sienai nožūt.

 5. Pārklājiet šuves ar savienojumu. Izmantojiet ģipškartona nazi, lai savienojumu ar plānu kārtu uzklātu uz šuvēm. Pirms slīpēšanas ļaujiet tai nožūt.

 6. Bojājumus labojiet ar špakteli un līmi. Pārskatiet fona attēlus, lai redzētu caurumus un vietas, kur fona lode atdalās. Blīvējiet caurumus, piepildot tos ar špakteles slāni.

 7. Slīpētajām vietām jāpieliek gruntējums un krāsa. Viegli slīpējiet slīpēšanas blokus pa visu tapetes virsmu. Pievērsiet īpašu uzmanību tādām vietām kā šuves.

 8. Uz sienas uzklājiet grunti vai hermētiķi. Izmantojiet suku vai rullīti, lai fona tapetes pievienotu gruntējuma vai hermētiķa kārtu. Uzklājiet to tāpat, kā uzklājot krāsu, un pārliecinieties, ka esat nokļuvis stūros un plaisās.

 9. Dodiet sienai pietiekami daudz laika nožūt. Jums nevajadzētu krāsot sienu, kamēr grunts nav nožuvis. Žūšanas laiks ir atkarīgs no izmantotā materiāla veida.

 10. Pirms krāsošanas aizsargājiet grīdlīstes un logu rāmjus ar maskēšanas lenti. Pārliecinieties, vai šajās vietās nav spraugu, jo krāsa var noplūst. Uzklājiet krāsu, izmantojot "M" zīmējumu. Izmantojiet krāsas rullīti, lai tinumu nokrāsotu burta "M" formā. Pēc tam izveidojiet vēl vienu burtu "M", kas pārklājas ar pirmo. Turpiniet zīmēt burta "M" formā, līdz siena ir pilnībā pārklāta ar krāsu.

 11. Ļaujiet krāsai nožūt un uzklājiet otro kārtu. Parasti divu krāsu kārtu uzklāšana dod labākus rezultātus. Ja jūsu krāsa nav tik tumša, kā vēlaties, vai ja caur krāsu ir redzams kāds fona attēls, uzklājiet otro kārtu.

 12. Noņemiet maskēšanas lenti.


Ievērojiet šos noteikumus, un jūsu fona attēli jūs ilgu laiku priecēs.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas luksusa stikla pērļu dizaineru tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet luksusa stikla pērļu dizaineru tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana