Gaismas zelta ģeometriskas vizlas dizaina fona attēli

Silts, gaišs zelts piesaista šo sarežģīto vizlas mikroshēmu fonu. Dzirkstele un mirdzums aizrauj gaismu dabas un krāšņuma harmonijā. Gaismas zelta ģeometriskas vizlas dizaina fona attēli

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● Piedāvā ģeogrāfisko mirdzumu izcelšanu

● Skaisti ģeometriski rakstaini fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Gaiši zelta krāsas ģeometriskas vizlas dizaina fona attēli

Rising sun 蛭石营销图 750

LCWX205-210901s

LCWX205-210904 x

LCWX205-210904LCWX205-210903LCWX205-210905

LCWX205-210902LCWX205-210901

Silts, gaišs zelts piesaista šo sarežģīto vizlas mikroshēmu fonu. Dzirkstele un mirdzums aizrauj gaismu dabas un krāšņuma harmonijā. Gaiši zelta krāsas ģeometriskas vizlas dizaina fona attēli

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām gaišā zelta ģeometriskās vizlas dizaina tapetēm. Lūdzu , pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā ar fonu izvēlēties videi draudzīgu izvēli

Tapetes tinte

Parasti tintēs ir šķīdinātāji, kas gaisā viegli izdala toksiskas ķīmiskas vielas, kas, iespējams, negatīvi ietekmē jūsu veselību. Bet, tā kā patērētāji pieprasa videi draudzīgākus izstrādājumus, tapešu tintes jaunākā attīstība ir tintes, kas nesatur šķīdinātājus un satur ūdens bāzes. Lai arī šīs tintes ir pilnīgi netoksiskas, patiesībā varētu būt mazliet nepieciešams, lai tās sauktu par videi draudzīgām. Problēma ir tā, ka šīs tintes uz ūdens bāzes patērē daudz vairāk enerģijas, un atkarībā no izgatavošanas vietas tā varētu būt ogļu enerģija vai vēja enerģija. Turklāt ūdens bāzes tintes ražošanai izmanto daudz vairāk ūdens nekā tintes, kas izgatavotas ar šķīdinātājiem - tā ir vēl viena lieta, kas jāņem vērā.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas gaišā zelta ģeometriskās vizlas dizaina tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet gaišā zelta ģeometriskās vizlas dizaina tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana