Fona gaiši zila valsts Damaskas fona attēls

Segas sienas graciozā damaskā, kas izceļ mājas šarmu. Šīs virpuļojošās tapetes, kas veidotas virs gludas krēmkrāsas audekla, atvieglo dekoru gaiši zilā nokrāsā. Šodienas damastu tapetes zīmē uz Viktorijas laikmeta auduma un ir sinonīms greznumam un izsmalcinātajam stilam. Fona gaiši zila valsts Damaskas fona attēls.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Fona gaiši zila valsts damasta fona attēls

Segas sienas graciozā damaskā, kas izceļ mājas šarmu. Šīs virpuļojošās tapetes, kas veidotas virs gludas krēmkrāsas audekla, atvieglo dekoru gaiši zilā nokrāsā. Šodienas damastu tapetes zīmē uz Viktorijas laikmeta auduma un ir sinonīms greznumam un izsmalcinātajam stilam. Fona gaiši zila valsts Damaskas fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no gaiši zilās Damaskas fona attēliem, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Kā no pieciem tapešu veidiem izvēlēties vispiemērotākās tapetes

Ikreiz, kad istabas īpašnieks nolemj sienas dekorēt ar tapetēm, pirmais signāls, kas viņam ienāk smadzenēs, ir kāda veida tapetes pirkt: plastmasas, papīra vai auduma? Kādas ir šo fona attēlu priekšrocības? Kādi ir trūkumi?

1.visu papīra tapetes

To sauc arī par papīra fonu vai parastu fonu. Šīs ir pirmās tapetes, kuras jāpielieto, cena ir salīdzinoši lēta, un tikai dažas no tām tirgū šobrīd tiek pārdotas. Galvenokārt ir koka graudu raksti, marmora raksti, reljefi raksti utt.

Sakarā ar šo tapetes slikto veiktspēju tas nav izturīgs pret mitrumu, ūdeni un beršanu, kas pēc dekorēšanas rada daudz neērtības, un nākotnē tas, iespējams, ir nerātns.

2. auduma tapetes

Šī ir augstāka klase tapešu saimē. Kā izejvielas tas galvenokārt ir austs no zīda, vilnas, kokvilnas, kaņepēm un citām šķiedrām. Tam piemīt eleganta krāsa un maiga tekstūra.

Neausto sienu audums ir jauna veida augstākas kvalitātes dekoratīvs materiāls, kas izgatavots no dabīgām šķiedrām, piemēram, kokvilnas un lina, vai no poliestera sintētiskām šķiedrām, izmantojot neaustu formēšanu, sveķu pārklājumu un krāsu apdruku. Tam piemīt stīvums, tas nav viegli salaužams, elastīgs, gluds un tīrs, kā arī tam piemīt kašmira izjūta. Tajā pašā laikā tam ir spilgta krāsa, eleganti raksti, un to nav viegli izbalināt.

Brokāta satīna sienas audums ir modernāks, un tas ir nepieciešams, lai austu krāsainus, dīvainus un izsmalcinātus modeļus satīna modeļos ar vairāk nekā 3 krāsām. Brokāta sienas audums ir mīksts un viegli deformējams, un cena ir dārgāka. Tas ir piemērots augstas klases dekoratīvai apdarei telpās.

3. dabīgā materiāla tapetes

Tas ir tapetes, kas izgatavotas no zāles, koka, lapām un citiem virsmas slāņiem. Stils ir vienkāršs un dabisks, vienkāršs un elegants, un dzīves atmosfēra ir spēcīga, dodot cilvēkiem sajūtu, ka viņi atgriežas pie vienkāršības.

4.stikla šķiedras tapetes

To sauc arī par stikla šķiedras sienas audumu. Tas ir jauna veida sienu apdares materiāls, kas kā pamatne izgatavots no stikla šķiedras auduma un uz virsmas pārklāts ar sveķiem. Tās pamatmateriāls ir izgatavots no vidēji sārmainā stikla šķiedras, un polimetilakrilāts tiek izmantots kā izejviela krāsošanai un stīvināšanai, veidojot krāsainu pelēku audumu. Pēc tam to iespiež ar atbilstošu daudzumu krāsu pastas, izmantojot etilacetātu un citus materiālus. Gatavais produkts.

Stikla šķiedras sienas audumam ir daudz rakstu un spilgtas krāsas. Lietojot telpās, tā neizbalē un nenoveco. Tam ir labas uguns un mitruma izturības īpašības, to var mazgāt, un konstrukcija ir samērā vienkārša.

5. plastmasas tapetes

Šis ir visvairāk ražotais un pārdotais ātrākais un ātrākais fons. Lielākā daļa no izmantotās plastmasas ir vinilhlorīds, ko dēvē par PVC plastmasas tapetēm.

Plastmasas tapetes parasti sadala parastajās tapetēs, putu tapetēs un tā tālāk. Katra kategorija ir sadalīta vairākās šķirnēs, un katra šķirne ir sadalīta vairākos uzvalkos.

Parastās tapetes kā pamatmateriālu izmanto 80 g / m2 papīra un ir pārklātas ar apmēram 100 g / m2 PVC pastas sveķiem, kas pēc tam tiek iespiests un iespiests. Šīs tapetes bieži tiek sadalītas plakanā drukāšanā, glancētā drukāšanā, vienkrāsas iespiešanā un iespiešanas iespiedumos.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas gaiši zilās valsts damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet gaiši zilas valsts damas krāsas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana