Jaunākās Vinyl Damask fona tapetes guļamistabai

Nevainojami veidots, šim modelim ir smalki austa itāļu zīda izskats. Gaiši zeltainā krāsa ir spīdoša uz mirdzoši smilškrāsas fona. Šīs ir nepiespiestas, smagas vinila tapetes. Jaunākās tapetes guļamistabai Vinyl Damask.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Jaunākās tapetes Vinyl Damask guļamistabai

Nevainojami veidots, šim modelim ir smalki austa itāļu zīda izskats. Gaiši zeltainā krāsa ir spīdoša uz mirdzoši smilškrāsas fona. Šīs ir nepiespiestas, smagas vinila tapetes. Jaunākās tapetes guļamistabai Vinyl Damask.

Jūsu pārlūkošana ir viena no jaunākajām vinila damaska fona attēla guļamistabām, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

1. Personalizēšana un daudzveidība

Raksts, krāsa un faktūra ir tapetes lielākās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem iekšējo sienu apdares materiāliem. Viņš lauž tradicionālo interjera sienu apdares materiālu tradicionālo stilu, un tam ir bagātīgas krāsas, raksti un materiāli, no kuriem jūs varat izvēlēties. Pēc vēlēšanās varat izveidot dažādus mājas stilus un stilus. Garša atspoguļo patiesās es personību neatkarīgi no tā, vai tas ir graciozs un cēls stils no dižciltīgas vai svaigas un patīkamas lauku ainavas, vai tas ir Eiropas stila eksotiskais stils, skaists lietus vai vienkāršs un elegants austrumu šarms, jūs varat to satvert ar savām rokām.

2.Augsti ekoloģiskie raksturlielumi

Vides aizsardzība arvien vairāk kļūst par vienu no vissvarīgākajiem jautājumiem, kad cilvēki izvēlas apdares materiālus. Tapetes kā izejvielas izmanto tīru dabīgu, mazāk piesārņojošu papīru, audumu, kokšķiedru un mikro-suspendētus PVC sveķus. Ražošanas tehnoloģijas, procesa un izmantošanas perspektīvā PVC sveķi nesatur tādas kaitīgas sastāvdaļas kā svins un benzols. Tas ir līdzīgs citiem ķīmiskajiem celtniecības materiāliem. Tad var teikt, ka tapetes nav toksiskas.

Jo īpaši augstas kvalitātes tapetes, piemēram, tīra papīra tapetes, dabiska materiāla tapetes un koka šķiedras tapetes, ir augstākas ekoloģiskās īpašības. To var parādīt, plaši izmantojot tapetes Eiropā, Amerikā, Japānā un Dienvidkorejā. Īpašā tapešu līme, ko izmanto, nosūtot tapetes, parasti ir izgatavota no augu cietes, piemēram, uz ūdens bāzes veidota tapešu līme, kas izgatavota no kartupeļu miltiem, kas ir arī droša un bez piesārņojuma.

3. Viegli tīrāms un kopjams

Tapetes ir ar labu nodilumizturību un traipu izturību, tāpēc to uzturēšana ir ļoti vienkārša. Kad tapetes ir notraipītas, traipu noņemiet tikai ar ūdenī vai mazgāšanas līdzeklī iemērktu sūkli; to var arī noslaucīt ar mitru drānu un pēc tam nosusināt ar sausu drānu. Starp tiem visizcilākie ir līmēto tapešu netīrumu un beršanas izturības raksturlielumi, nodrošinot, ka pat tad, ja jūs to atkārtoti izmēģināt, tas neietekmēs mājas sienas skaistumu.

4.Ērta ēka un īss cikls

Sienas rotāšanai izmantojiet krāsu vai pārklājumu. Atkārtojiet konstrukciju vismaz trīs līdz piecas reizes, vienu dienu pēc kārtas, tas ir, vienu nedēļu, un pirms reģistrēšanās telpā uzturiet vēdinājumu vairāk nekā 10 dienas. Tapešu rotāšanai uz pulētās un gludas sienas virsmas ir nepieciešams nokrāsot tikai lakas vai tapetes pamatplēves kārtu (bez smaržas, droša un videi draudzīga). Apmēram 100 kvadrātmetru lielu mājokļu komplektu ievieto profesionāli tapešu būvniecības darbinieki. Trīs cilvēki to var izdarīt vienā dienā, neietekmējot parasto dzīvi.

5. Viegli uzlabot

Tapetes var atjaunināt jebkurā laikā, un dzīves telpas atmosfēra tiek pastāvīgi mainīta, bieži vien ar svaigu sajūtu. Ja vēlaties mainīt tikko ielīmēto fonu, vienkārši samitriniet to, noplēšiet un pēc tam ielīmējiet sev tīkamo fonu un nekavējoties atjaunojiet savu mājas vidi. Atmosfēras maiņa telpā neprasa daudz naudas vai laika. Tas, bez šaubām, ir laba garīga pielāgošanās un bauda.

Dažas pasaules attīstītās valstis to maina katru gadu, un pat Ziemassvētkos un dzimšanas dienā viņiem mājās ir jāmaina fona attēli, un viņi parasti to dara paši. DIY fona attēli ir ļoti jautri.

6. Pretplaisāšana un vilkšana

Fona fonam ir laba pretplaisāšanas funkcija. Daži cilvēki ir teikuši, ka nav neplīstošas lateksa krāsas! Neskatoties uz to, vai tiek pievienots lateksa krāsa uz izolācijas plātnes, neatkarīgi no tā, cik labs audums vai pārsējs ir pievienots, neilgi pēc nodošanas dažas plaisas tiks atklātas, un tapetes var spēlēt labu lomu, lai izvairītos no šī defekta. Kamēr bruģis būs vietā, nelielas plaisas vairs neparādīsies. Un fona attēliem ir labāka pretvilkšanas spēja, pat ja uz sienas parādās neliela plaisa, tie neietekmēs tapetes.

7. Trokšņa samazināšana

Fona tapetes fakturētā virsma var likt skaņas viļņiem vairākas reizes atstaroties, lai samazinātu troksni un uzlabotu skaņas izolācijas efektu, īpaši guļamistabās, kurās tiek ievērota privātuma aizsardzība. Ja dekorēšanai izmantojat fonu, jums nav jāuztraucas par ausīm vai labi gulēt.

8. Palieliniet telpiskās izmaiņas

Tapetes ir dažādas krāsas un raksti, ko var izmantot, lai iegūtu bagātīgas telpiskās izmaiņas. Piemēram, vertikālas svītras var palielināt telpas augstumu, un mazi regulāri paraugi var palielināt kārtības sajūtu telpā. Ja sienas rotā ar jostas tapeti (vai marginālu fonu), sienas virsmu var efektīvi sadalīt, veidojot dažādus telpiskos efektus.

9. Funkcionālās tapetes padara jūsu viesistabu videi draudzīgāku un veselīgāku

Ir daudz funkcionālu tapešu, piemēram, formaldehīdus absorbējošas tapetes, anjonu tapetes, samta skaņu absorbējošas tapetes ... Šīm fona attēliem ir ne tikai laba mākslinieciskā izteiksme, bet galvenais ir arī tas, ka tām ir spēcīgas fizikālās īpašības, kuras ir grūti sasniegt ar parastajiem dekoratīvajiem sienu materiāliem. Šajā laikā, ja patērētājs nesaprot, ka unikālā funkcija ir arī nemateriāls zaudējums, viņš var iegūt vairāk priekšrocību, iztērējot to pašu cenu.

Īpaši mūsdienās tiek uzsvērtas zaļas un veselīgas mājas, un funkcionālām veselības tapetēm vajadzētu piesaistīt ikviena uzmanību. Piemēram, flokētas skaņu absorbējošas tapetes, to dehidratācijas samazināšanas indekss ir 3–4 reizes lielāks nekā parastajiem sienu materiāliem. Pēc pieskaršanās sienai skaņas enerģiju absorbē vilna, un atbalss ātri vājina, lai panāktu trokšņu samazināšanas un skaņas absorbcijas efektu. Vecāka gadagājuma cilvēku istaba, ko plaši izmanto villās un augstākās klases viesnīcās, ir ārkārtīgi labvēlīga cilvēku veselībai, un tā ir īsta zaļa fona krāsa.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas jaunākajiem vinila damasta tapetes guļamistabu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet jaunākās vinila damasta tapetes guļamistabai no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana