Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Jums ir jāzina pirms dekorēšanas savas sienas

Jan 11, 2018

Jums ir jāzina pirms dekorēšanas savas sienas


Kā var ievietot nelielu istabu?

Sliktākajā tapetē šajā situācijā būtu tumšs krāsains papīrs ar nelielu drukāšanu, saka Ņujorkas dizainers Fawn Galli. „Tas padara telpu drūmu, pat mazāku un - dramatiskākajos gadījumos - klaustrofobisku.” Tā vietā dodieties ar lielu, fantastisku druku, piemēram, vienu no botāniskiem vai putniem. Negabarīta dizains rada optisko ilūziju, ka sienas ir lielākas.


Kur man vajadzētu izmēģināt mazas izdrukas?

Šie modeļi darbojas telpās, kur vēlaties sajūtu mierīgi, stāsta Holand Becker, stil8 pie Decor8Blog.com. Viņas iecienītākās vietas ietver guļamistabas un plašas kapteiņa vannas. Viens brīdinājums: ne lieliskas istabas vai dzīvojamās istabas. Tur mazas izdrukas bieži vien izzūd un pazūd telpas plašumā, kas ir identificējama tikai pēc papīra izaugšanas.


Kā to saglabāt pārāk dārgi?

Dariet vienu sienu dramatiskā veidā un pievienojiet spoguli uz sienas pretēji, saka Lī, kas rada drukas atbalss, bet nepieprasa abu iespiedumu rēķina. Ja dizaineru papīrs ir pat nesasniedzams pat vienā sienā, apsveriet radošas iespējas, piemēram, dāvanu iesaiņošanu un mazāku laukumu iespiešanu. „Es mīlu trompe l'oeil sēriju, kurā ir vintage Penguin Book spines. Izmantojiet to, lai sakārtotu grāmatu skapju atzveltnes ar divpusēju līmlenti. ”(Citas grāmatu plašu iespējas ir mīksts krāsa vai neliela druka, liecina Galli, tāpēc plaukti nešķiet pārblīvēti pēc grāmatu ievietošanas.)


Ko darīt telpās ar zemiem griestiem?

“Pārbaudiet dažus dip krāsotus tapetes, kas tagad ir pieejamas,” stāsta dizaina un apģērbu veikala Olive Loves Alfie īpašnieks Ashlyn Gibson. Viņiem ir intensīva krāsa apakšā, tad augšpusē izbalē balti vai neitrāli, dodot burvju ilūziju par augstākām sienām. ”Vertikālie raksti, piemēram, svītras, rada līdzīgu efektu, saka Bekers. “Apsveriet griestu krāsošanu baltu vai citu gaišu krāsu, piemēram, gaiši dzeltenu vai zilu, lai pievienotu papildu augstumu.”


Kā es varu ievietot guļamistabu?

Pārklājot tikai vienu sienu pārmērīgā, dramatiskā drukā, ir spēcīgs vizuāls paziņojums, saka Lī, bet tas var sagraut mierīgu, rāmu sajūtu, ko lielākā daļa no mums vēlas šajā istabā. Viņas risinājums? Papīra sienu, kas ir aiz galvas. Pēc tam viņa saka: „krāsojiet sienas, ar kurām jūs saskaras gultā, nomierinošas krāsas.”