Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Tapetes dzīvojamā istabā: kā nedrīkst sajaukt ar labāko dizaina izvēli un 45+ opcijām

Jan 26, 2018

Tapetes dzīvojamā istabā: kā nedrīkst sajaukt ar labāko dizaina izvēli un 45+ iespējām


Tapetes aukstos toņos ar ūdeņu tēlu


Dzīvošana tradicionāli ir centrālā istaba mājā vai dzīvoklī, kas piesaistīja lielu uzmanību. Vakaros visi ģimenes locekļi dodas uz galdu, viesiem tiek dots galds, šeit lielāko daļu laika pavadot. uz interjera dzīvojamās istabas svētkiem acīm un bauda relaksējošu pārtraukumu, jums jāpievērš uzmanība jautājumam par interjera apdari. Galvenā problēma ir dzīvojamās istabas fona izvēle un to pareiza izmantošana. Lai izvēlētos šo variantu, tas bija ideāls, mums vispirms jāsāk no padomiem un ieteikumiem.


Dzīvojamās istabas fona tapetes pareiza izvēle


Dzīvojamā istaba - dzīvojamā istaba mājā, kurā var pavadīt brīvo laiku visiem ģimenes locekļiem. Tāpēc telpu apdarei jābūt ne tikai praktiskai, bet arī nedaudz svinīgai. Izvēloties dzīvojamā fona tapetes, jums jākoncentrējas uz interjera dzīvokļu vispārējo stilistisko virzienu, uz telpas lielumu un tā apgaismojuma specifiku. pārklājumam arī telpai (dzīvojamai istabai) jābūt noturīgai: nomainīt sienu segumus sezonā diezgan dārgi tikai tāpēc, ka tie ir sadedzināti. Visu svarīgo kritēriju reģistrs ļaus izvēlēties perfektu variantu.


Dzīvojamās istabas sienas krāsas izvēle bieži vien ir apgrūtinājums ne tikai dažiem ģimenes locekļiem, bet arī vienam. Plašu pieredzi padara maltīšu izvēle: bieži vien persona, piemēram, vairāku veidu tapetes, kas atšķiras ne tikai no tekstūras, bet arī krāsas. Bet paļauties tikai uz personīgo izvēli, izvēloties dzīvojamās istabas fonu. Dizaineru piedāvājums pārbauda savas preferences šādos priekšmetos:]


telpas izmērs. Šis indikators vispirms ir jāņem vērā, izvēloties fona attēlu. Ja plašā vannas istabā nav stingri ierobežojumi, nelielā telpā nevar izvēlēties tumšo tapeti, jāpievērš uzmanība maksimālajām gaismas un gaisa iespējām, lai padarītu telpu vismaz vizuāli plašāku. Galvenais skaitlis ir piemērots tikai lieliem numuriem, un neliela dzīvojamā istaba ir labākais mazais ornamentu vai ģeometrisku rakstu.


Griestu augstums. Telpām ar augstiem griestiem ieteicams izmantot tapetes ar horizontālām joslām, bet mazām telpām ir ideāli piemērotas ar platām vertikālām svītrām, kas vizuāli "pacelt" griestus.