Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Tapetes idejas Jūsu pulverim

Mar 28, 2018

Tapetes idejas Jūsu pulverim


Dažu pēdējo nedēļu laikā mēs esam parādījuši tapetes atjaunošanos un to, kā tā atkal ir atradusi labu gan māju īpašniekiem, gan interjera dizaineriem. Vai tā būtu skaista guļamistaba, kas pārklāta burvīgā Woods tapetē, vai tapetes izmantošana virtuvē, vienkārši nav vietas, kur tapetes vairs nav aizliegtas. Un pulvera telpa ir lieliska vieta, lai izmēģinātu dramatisku tapešu papildinājumu, kas rada viesiem lielisku vizuālo ietekmi. Daudzas pulvera telpas nav lielākas par skapi, padarot tās ideāli piemērotas žilbinošam fona eksperimentam.


Tā kā pulvera telpa bieži vien ir mazākā telpa mājās, tā ļauj jums izmantot tapetes plašā veidā bez jebkādiem traucējumiem. No krāsainajiem līdz elegantiem un no drosmīgajiem līdz nepietiekamajam, šeit apskatīsim 20 no labākajiem pulvera telpām, kas ietvertas tapetē!


Krāsas šļakatas


Kaut arī mūsdienu interjers atturas no ekspansīvas krāsas izmantošanas, sienas tapešu pulveris ir acīmredzams un drosmīgs izņēmums. Jūs varat izmantot diezgan daudz jebkuras jūsu izvēlētās krāsas, un, izmantojot fonu, ir papildu priekšrocība uzaicināt modeli telpā. Izlase, piemēram, izsmalcināts Fornasetti malahīta tapetes, kas ir zaļā vai regāla zelta dzeltenā fonā, var piepildīt istabu ar patīkamu krāsu, vienlaikus saglabājot to sarežģītu. Spēcīgas krāsas darbojas ārkārtīgi labi pulveru telpās ar retro, Vidusjūras vai bohēmijas stiliem.


Vai vēlaties pievienot pulvera telpu sienām koi zivis? Varbūt vēlaties klasisko un mūžīgo melnbalto izskatu? Vai arī jūs esat viens no tiem, kuri vienkārši nevar darīt bez grāmatām vannas istabā ?! Nu, tapetes var dot visu šo un visai daudz vairāk pulvera telpai ar vieglumu. Faktiski, bibliotēka iedvesmoja tapetes ātri kļūst par vienu no populārākajām izvēli mazām pulvera telpām un vannas istabām. Tie, kas dod priekšroku elegantākiem un izsmalcinātākiem tematiem, var izmēģināt dabu orientētus modeļus un tos, kuriem ir abstrakts dizains.Ēdamistaba ir lieliska vieta, kur eksperimentēt ar tapetēm, it īpaši, ja jums ir paveicies, ka jums ir atsevišķa telpa, kurā var izveidot perfektu gaisotni izklaides nolūkos.


Atsevišķa ēdamistaba var atbalstīt drosmīgu tapešu izvēli, tāpēc esiet drosmīgs ar savu krāsu un rakstu izvēli un nebaidieties eksperimentēt. Ir daudz tapešu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot tradicionālos dizainus, piemēram, damaskus un svītras, lai radītu elegantu izjūtu līdz spilgtiem ziediem vai ģeometriskiem modeļiem modernākam pieskārienam.


Ja izvēlaties tumšā dominējošā tapetes dizainu, saskaņojiet to ar kontrastējošu krāsu uz griestiem un koka un komandu ar baltiem traukiem un stikla izstrādājumiem, lai paceltu shēmu. Tas pats attiecas uz drosmīgu izvēles modeli, jo nevēlaties, lai telpu pārņemtu. Ja šaubāties, tapetes viena iezīme sienas un saglabāt pārējo istabu vienkārši, bet tie shēmu kopā ar līdzīgu audumu logu ārstēšanu un galda veļu? apskatīt tapetes un audumu kolekcijas, kas pieejamas no tādiem uzņēmumiem kā Harlequin, Sanderson un Prestigious, kas nodrošina saskaņotu izvēli.


Atvērtā plānojuma virtuve / ēdamistabas ir daudz grūtāk risināmas, izvēloties tapetes, jo daudzi modeļi nav piemēroti karstām un tvaikojošām virtuvēm. Mēģiniet zonēt telpu, izmantojot tapsējumu apgabalā, ko izmantojat kā ēdamistabu, un apgleznot vai flīzējot virtuves zonu papildu krāsā. Atkal sasiet shēmu kopā ar auduma vai virtuves piederumiem, izmantojot to pašu krāsu abās istabas daļās.


Tapetes ir lielisks veids, kā pievienot ēdamzālē wow faktoru, tāpēc apskatiet mūsu desmit labākās idejas par to, kā jūs varat pārveidot savu ēdamistabu tūlīt.


Kad esat izlēmis par jūsu ēdamistabas tapešu stilu, pārliecinieties, ka jums nav sagraut dizainu ar traucējumiem! Apskatiet mūsu ēdamistabas glabāšanas idejas, kas palīdzēs.