Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Kā izvēlēties pareizo fonu jūsu dzīvojamā istabā

Jan 30, 2018

Kā izvēlēties pareizo tapetes savai mājai


Gone ir dienas no spilgti dzeltenā fona, ko atceraties no vecmāmiņu mājas. Ir pienācis laiks sniegt fonu citai iespējai kā alternatīvai krāsai. Lūk, kā izvēlēties fonu, kas vislabāk darbosies jūsu mājās.


Tapešu doma izraisa nostalgijas sajūtas dažiem. un sāpes citiem. Noņemot tapetes var būt grūts process, kas padara cilvēkus zvēru bezgalīgi. Vai arī viņi domā par tapetēm kā lieliem un trekniem ziedu rakstiem, kas vairāk piemēroti kazino nekā viņu mājās. Bet tapetes ir atriebība, un ir dizainu un stilu, kas iederēsies gandrīz jebkuras personas gaumē.


Tas ir daudz vieglāk pievienot mazliet dīvains mājās, izmantojot tapetes, kas ir akcentēts ar vaigu vai ironisku objektu. Paint vienkārši nesaņem ziņojumu tikpat viegli. Tradicionāls tapetes dizains var uzreiz nodot nopietnu un formālu noskaņu.


Treknrakstā tapetes izdrukā acis un sniedz paziņojumu par māju īpašniekiem, kas vēlas parādīt savas sienas kā mākslu. Bet šāda veida dizainparaugi var kļūt datēti un novest pie tā, ka pircēji nožēloja līniju.


Smalkiem dizainiem, kā arī tiem, kas atdarina organiskos priekšmetus, ir lielāka uzturēšanās spēja un mazāk ticams, ka tie saskarsies ar mēbelēm vai sienas mākslu. Esiet uzmanīgi, izvēloties mazus modeļus, jo, uzstādot tapešu paneļus blakus viens otram, tie var būt sarežģīti.


Tapetes ar strukturētu un rakstu izskatu var palīdzēt slēpt sienu virsmas nepilnības. Viņi vislabāk izskatās nejaušā telpā, piemēram, džinsa vai guļamistabā.Tapetes ir visprogresīvākais veids, kā pārveidot savu dekoru, sākot no paziņojuma sienas līdz veselai telpai, nav labāka veida, kā pārdomāt savu interjeru šajā sezonā. Bet ar tik bagātīgu dizainu pārpilnību, no kuriem izvēlēties, kas ir līdzīgs vienkāršam, mīkstināts līdz daudzkrāsainiem, metālisks līdz teksturētam, hologrāfiskam un fotografētam, ir gandrīz neiespējami zināt, kur sākt. Lankas tapetes runā ar saviem iecienītākajiem nozares ekspertiem no labākajiem tapešu zīmoliem, lai lūgtu viņiem dalīties ar saviem labākajiem padomiem par to, kā izvēlēties perfektu fonu ...