Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Kā izvēlēties tapetes

Feb 26, 2018

Kā izvēlēties tapetes


Bieži vien viens no lielākajiem izaicinājumiem, ko rada jauna mājas dekorētājs, dod telpai izvelkamu izskatu. Viens veids, kā dot istabai vēl gatavāku izskatu, ir izmantot tapetes un atbilstošu audumu, lai piekļūtu telpai ar krāsu un tekstūru. Daudzi ražotāji veido tapetes un audumu kolekcijas, kas padara to viegli samaisa un koordinē. Sekojot dažiem galvenajiem soļiem, iesācēju dekorētājs var iemācīties sajaukt un saskaņot krāsas un modeļus, tādējādi palielinot dekorēšanas iespējas.


Atlasiet kontaktpunkta fonu. Izvēloties fonu, padomājiet par krāsām, kuras vēlaties ievietot savā telpā, un kāda veida sajūtu vēlaties, lai jūsu istaba būtu. Timeless modeļi, piemēram, toile, var dot telpai formālāku sajūtu, bet ģeometriskie modeļi ir labākie mūsdienu telpām. Papildus raksta tipam ņemiet vērā arī modeļa lielumu. Lielāki modeļi pievieno vizuālu interesi, bet var padarīt telpu mazāku; mazāki modeļi, no otras puses, var radīt nelielu telpu, kas šķiet lielāka, it īpaši, ja modelis ir izveidots ar vieglām vai neitrālām krāsām.


Iegādājieties lielu iecienītāko trīs vai četru tapešu paraugus. Ja iespējams, jūs vēlaties iegūt paraugu, kas ir vismaz 12 collu kvadrāts. Ņemiet šos swatches mājās un uzlīmējiet tos pie sienas telpā, kur jūs domājat, ka vēlaties tos instalēt. Tas sniegs jums priekšstatu par to, kā šīs tapetes izskatīsies jūsu mājās ar mēbelēm un apgaismojumu. Lielo paraugu piekāršana palīdz izvairīties no laika un naudas ieguldīšanas fonā, kas nedarbojas jūsu telpā.


Izvēlieties tapetes paraugā trīs krāsas, lai ievietotu telpā. Parasti vēlaties, lai šīs krāsas ietvertu vienu neitrālu (melnu, baltu, taupu, pelēku, brūnu vai neatkarīgi no tā, kāda ir neitrālā krāsa), un vienu papildu krāsu. Ja jūsu fonā nav vairākas krāsas, varat izmantot krāsu riteni, lai palīdzētu izvēlēties papildu krāsu. Piemēram, ja jūsu fons ir zils, jūs meklējat krāsu, kas ir tieši pāri zilā krāsā, lai atrastu tās papildu krāsu (dzeltena). Vēl viena iespēja ir izvēlēties trīs krāsas, kas ir viena no otras blakus krāsu ritenim. Izmantojot zilo tapetes piemēru, jūs varat izmantot zaļu zaļu un zaļu vai zilu zaļu un violetu.


Izmantojiet krāsas, kuras esat izvēlējies, lai iepirktos audumiem. Papildus krāsai vēlaties domāt par modeļiem, pērkot audumus. Labākais veids, kā sajaukt modeļus, ir apsvērt mērogu un formu. Ja jūsu fona zīmējumam ir liels mērogs, tad vēlaties, lai jūsu auduma modelis būtu mazāks. Ja jūsu fona attēls ir ļoti aizņemts, tad jūs vēlaties, lai jūsu audums būtu vienkāršs. Ja jūsu fona attēls apvieno vairākas krāsas, varat kontrastēt to, izvēloties auduma tonis-tonis. Vēlreiz, vienkāršs veids, kā noteikt labākos modeļus, ir lūgt mazus paraugus (vismaz 2 collu kvadrātu), lai piekārtu pret jūsu fonu. Tavs uzdevums ir izvēlēties audumu, kas atbilst jūsu fona fonai. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, iespējams, vēlēsities ierobežot sevi ar divām rakstu zīmēm.