Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Jūsu Boy and Girls Room Wallpaper

Mar 06, 2018

Jūsu Boy and Girls Room Wallpaper


Bērna vai meiteņu istabas projektēšana var būt aizraujoša un sarežģīta. Jums ir jāpārliecinās, ka jūs atradīsiet līdzsvaru starp jūsu budžetu un dizaina stilu ar lietām, ko viņi mīl un ar ko satraukti. Jūs arī vēlaties izvēlēties izskatu, kas ir stilīgs un tiek uzskatīts par vēsu. Eade's Wallpaper & Fabric mēs ik dienas nodarbojamies ar tapetēm, robežām un audumiem, un mums ir plašākā izvēle jūsu bērnu istabā, kā arī cenu punktu iespējas, lai apmierinātu jūsu budžetu.

Mēs nolēmām izvēlēties mūsu piecus iecienītākos zēnu un meiteņu tapešu dizainus, kas, mūsuprāt, ir lieliski jebkuram bērnu istabā. Ar tādiem dizainparaugiem, kā arī jums būs vairākas izvēles iespējas, kā arī ražotāji.

Tagad mēs varam iet cauri un izvēlēties „tipiskās” princeses tapetes vai pat celtniecības zonas tapetes jūsu bērnu istabām, bet mēs domājam mazliet ārpus kastes. Nekas nepareizi ar iecienītāko Disney princese, Mickey Mouse, Cars, Disney rakstu tapetēm vai Nascar fonu utt., Bet pieņemsim vēl vienu leņķi. Ievietosim jūsu bērnus tēmās, ko vēlaties izrotāt, pievienojot personību, ko viņi mīl savā istabā.

Sāksim ar jūsu bērnu interesēm, ko viņiem patīk, ko viņi vēlas darīt? Izvēlieties pāris lietas. Tas dod jums pāris iespējas strādāt, nevis jums ir jācīnās tikai ar vienu lietu. Vai tas ir kaut kas, ko jūs vēlaties, lai viņi pāriet vai jūs esat gatavi to mainīt pāris gadu laikā. Padomā par to. Tad domāsim krāsas. Kāda ir jūsu bērnu mīļākā krāsa? Meitenes mēdz pieturēties pie rozā un lavandas, zēniem, labi, parasti zilā vai zaļā krāsā. Pārliecinieties, lai pievienotu papildu krāsas, lai atvieglotu piekļuvi jums. Mūsu ieteikumus mēs nedaudz sajaucam.

Šie 5 labākie izvēle katram zēnam un meiteņu istabai sniegs ieteikumus jūsu bērnu istabas dekorēšanai un tverēs tēmu, krāsu shēmu, personību, intereses, kādas var būt jebkurš bērns, kā arī būt liels hit ar saviem bērniem, kā arī jums. .


Jebkura interjera apdare ir nepilnīga bez skaistām sienām, un cilvēki tērē daudz laika un naudas sienu dekorēšanai ar krāsainām krāsām vai pievilcīgiem sienas papīriem. pareiza sienu apdare ir ļoti svarīga, jo tā var pilnībā mainīt telpas izskatu un izjūtu. Blāvs numurs var uzreiz būt jautrs ar dinamiskām krāsu krāsām vai sienas papīriem. Milzīgu telpu var pasniegt siltu un mājīgu izskatu, izmantojot tumšā krāsā tapetes ar skaistiem rakstiem. Līdzīgi jūs varat gleznot gaiši gaišu vai zaļu krāsu, lai padarītu telpu vieglāku un gaišāku. Krāsu vai sienu papīra izmantošanas priekšrocības un trūkumi; ir daži būtiski faktori, kas jāpatur prātā pirms uzsākšanas, piemēram, izmaksas, telpas izmantošana vai pieejamās telpas daudzpusība, lietošanas ērtums un interjera dizaina tēma.


Krāsaina sienu pasaule sniedz jums milzīgu iespēju dot savu iztēli un estētiku. Nav ideju par to, kā dažādi jūs varat krāsot sienas, līdzīgi sienas papīrs ir pieejams plašā kolekcijā, sākot no vienkāršiem ziedu līdz 3D modeļiem. Neatkarīgi no tā, kādu vidi vēlaties nosegt ar sienām, tai ir jāpapildina istaba.


Šeit ir daži svarīgi punkti, kas jāņem vērā pirms Krāsu vai sienu papīra izmantošanas:

Budžets

Cilvēki vienmēr jautā, kas ir visrentablākais risinājums sienas, krāsas vai sienas papīra dekorēšanai. Labi daudz faktoru ietekmē kopējos izdevumus, piemēram, kāda veida sienas papīrs vai krāsas jums būs jāpiesakās un kas darīs darbu. Plašās krāsās ir pieejamas lētas krāsas un, ja jūs pats gleznojat, tas būs ļoti rentabls; tomēr sienas papīrs ir pieejams plašā diapazonā no folijas, vinila līdz audumam.