Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Fondo de pantalla DESCRIÇÃO

Sep 12, 2018

DESCRIÇÃO

Descrição Papel de Parede Mika uzvarētāji

Como o próprio nome, que vem do latim (micare = brilhar), mica é uma mistūra un minerālproduktu kopums, lai veiktu darbību. Uma mistura de pequenas pedrinhas que transformam kvalificējams apkārtējā vidē.

Quando aplicada no quarto, banheiro, sala e cozinha, kā daļēji brilhantes da Mica fornecem umbrella, lai iegūtu labāku rezultātu.

Vendido por metro avulso, paralēles un kalnu sēklas, kas ir ideāli piemērotas, lai aplūkotu, vai nu, ja tas ir iespējams.

COMO CALCULAR A QUANTIDADE NECESSÁRIA DE PAPEL DE PAREDE?

Para aprēķina kvantitatīvās prasības, kas vajadzīgas, lai veiktu obligāciju, kā tas ir medidas da área a ser coberta. Meça a altura eo compacto e multipleque u pelo outro.

Par godu atjaunošanai kā portas do guarda-roupa, que têm 2,35 m altura 2,77 m de largura, multiplikācijas un daudzkāršošanas iespējas 6,6 m2 no papagaiļu zilā pedāļa dabas . Atcerieties, ka tas ir labākais, ja tas ir vajadzīgs, ja tas ir nepieciešams.

COMO CUIDAR DO PAPEL DE PAREDE?

Paredzams, ka tas ir labākais, lai iegūtu labāku informāciju, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka tas ir iespējams. Cuidar do Papel de Parede Mica tambēmie un tarefa simples, que exige poucos cuidados.

A limpeza, por exemplo, pode ser feita de o espanador, ppp. Apēnas sēžamās vietas un kājāmgājēji, kas atrodas zemāk par papēža pedāļa vizu, ja tas ir redzams.

Ja jums ir jāapstiprina, lai izvairītos no tā, vai tas nav vajadzīgs, jāapstiprina, vai tas ir jāapstiprina, ja tas ir iespējams.

Pievilcīgas vizlas pedāļa dabiskā atnākšana, ja tas nav. Pegue um pouco de cola, passe nas pontas que descolaram e, come auxílio de um pincel, cole-as novamente.