Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Mūsdienu dzīvojamās istabas tapetes svītraina guļamistabai, mūsdienu atpūtas tapetes

Jan 22, 2018

Mūsdienu dzīvojamās istabas tapetes svītraina guļamistabai, mūsdienu atpūtas tapetes


Dzīvojamās istabas tapetes melnā krāsā reljefi noņemams vinila materiāls

Apraksts:

Selektīvi izvēloties dabīgās augu šķiedras kā tapetes materiālu, šī dzīvojamā istaba tapetes nodrošina jūsu mājai dabisku un veselīgu dzīves vidi. Ar lieliskām ūdensnecaurlaidīgām un mitruma izturīgām īpašībām šī dzīvojamā istaba neaustiem tapetes spēj izdzīvot mitrā stāvoklī. To var arī notīrīt ar mitru drānu. Ja tas ir pakļauts ekstremāliem apstākļiem, šis neaustais tapetes nebūs viegli noslēgts vai paplašināsies. Tā kā šī neaustā dzīvojamā istaba nav iepriekš ielīmēta, tapešu pielīmēšanai ir nepieciešama pastas līme. Vienkārši iegūt dažus būtiskus instrumentus, jums ir labi iet. Klientu ērtībai šī dzīvojamā istaba tapetes ir veidota tā, lai to būtu viegli uzstādīt un vienkārši noņemt. Ražotāja instrukcijas būs pietiekamas uzstādīšanai, un jūs varat noņemt to pilnās lapās, ja vēlaties to noņemt. Šī dzīvojamās istabas tapetes ir noņemamas. Ja vēlaties mainīt savu dzīvojamo istabu apdari, varat to vienkārši nomainīt. Vienkārši atstāj to sausu un noņem to.Tapetes idejas Jūsu pulverim


Dažu pēdējo nedēļu laikā mēs esam parādījuši tapetes atjaunošanos un to, kā tā atkal ir atradusi labu gan māju īpašniekiem, gan interjera dizaineriem. Vai tā būtu skaista guļamistaba, kas pārklāta burvīgā Woods tapetē, vai tapetes izmantošana virtuvē, vienkārši nav vietas, kur tapetes vairs nav aizliegtas. Un pulvera telpa ir lieliska vieta, lai izmēģinātu dramatisku tapešu papildinājumu, kas rada viesiem lielisku vizuālo ietekmi. Daudzas pulvera telpas nav lielākas par skapi, padarot tās ideāli piemērotas žilbinošam fona eksperimentam.


Tā kā pulvera telpa bieži vien ir mazākā telpa mājās, tā ļauj jums izmantot tapetes plašā veidā bez jebkādiem traucējumiem. No krāsainajiem līdz elegantiem un no drosmīgajiem līdz nepietiekamajam, šeit apskatīsim 20 no labākajiem pulvera telpām, kas ietvertas tapetē!

Kaut arī mūsdienu interjers atturas no ekspansīvas krāsas izmantošanas, sienas tapešu pulveris ir acīmredzams un drosmīgs izņēmums. Jūs varat izmantot diezgan daudz jebkuras jūsu izvēlētās krāsas, un, izmantojot fonu, ir papildu priekšrocība uzaicināt modeli telpā. Izlase, piemēram, izsmalcināts Fornasetti malahīta tapetes, kas ir zaļā vai regāla zelta dzeltenā fonā, var piepildīt istabu ar patīkamu krāsu, vienlaikus saglabājot to sarežģītu. Spēcīgas krāsas darbojas ārkārtīgi labi pulveru telpās ar retro, Vidusjūras vai bohēmijas stiliem.


Sezonas karstā tendence ir apvienot skaistus metāla akcentus ar spīdīgām zelta un sudraba virsmām, lai paaugstinātu telpas glamfaktoru. Izpildiet arī šo stila paziņojumu, izvēloties arī pulvera istabas fonu. Pašlaik piedāvā daudz tapešu, kas ne tikai svin zelta un sudraba spīdumu, bet arī rada greznu, samta apdari. Vēlreiz, klasiskās izdrukas un raksti padara tiny telpu vēl aizraujošāku, savukārt tapetes ar modernākiem vai retro modeļiem dod pulvera telpai sirreālu apelāciju.


Kad esat nokārtojis fonu, neaizmirstiet izvēlēties apgaismojumu, spoguļus un tualetes, kas papildina un papildina kopējo izskatu. Dodieties treknrakstā ar pulvera istabas fonu, un varbūt tas iedvesmos jūs uzņemties tapetes ārpus šīs mazās telpas!