Iespaidīgi kalnu metāla tapetes

Iespaidīgie kalnu metāliskie fona attēli ir īpaši izstrādāti, lai šosezon izteiktu drosmīgu, taču elegantu stilu. Šīs pievilcīgās tapetes ir daļa no metāla kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Tapetes attēlo dramatisku kalnu vīzu, un tās tiek atdzīvinātas mūžīgā pelēkā krāsu shēmā.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Metāla tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Metāla rakstura tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Iespaidīgi kalnu metāla tapetes

金属 用图1000

LCJH040-501s

LCJH040-504xg

LCJH040-505LCJH040-504LCJH040-503LCJH040-502LCJH040-501LCJH040-506

Iespaidīgie kalnu metāliskie fona attēli ir īpaši izstrādāti, lai šosezon izteiktu drosmīgu, taču elegantu stilu. Šīs uzkrītošās tapetes ir daļa no metāla kolekcijas, un tās noteikti papildinās ikvienu istabu. Tapetes attēlo dramatisku kalnu vīzu, un tās tiek atdzīvinātas mūžīgā pelēkā krāsu shēmā.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām iespaidīgo kalnu metāliskajām tapetēm. Lūdzu , pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Dažādi

Pārklājas dubultā šuves griezums

image

Kopīgi ar sienas gleznojumiem, šī ir tehnika, ar kuras palīdzību tapešu loksnes malas tiek pārklātas un starp tām esošais pārpalikums tiek izgriezts. Tas ir nedaudz vairāk darba, taču tas rada nevainojamu bezšuvju izskatu.

Divslāņu

image

Šīs ir augstas kvalitātes reljefa tapetes, kas saglabās struktūru pat pēc samitrināšanas un pakarināšanas.

Triecienizturīgs

image

Šis simbols norāda uz spēcīgu fonu, kas var absorbēt triecienus līdz vienam džoulam enerģijas. Tas varētu attiekties uz gaiteņiem, kur var izbraukt velosipēdi, vai bērnu istabām, kur var rasties nelīdzeni korpusi.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas iespaidīgo kalnu metāla tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet iespaidīgas kalnu metāla tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Hot Tags: iespaidīgi kalnu metāla tapetes, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, imports, pirkt, lēti

Izmeklēšana

You Might Also Like