Mūsdienu zilas krāsas stikla pērles imitācijas plaisas

Punkti, kas izgatavoti no stikla pērlītēm, raustās starp mazām arkām, kas ir izkārtotas pa līnijām, un to nepārprotamo burvību izplata krēmbaltā, gaiši brūnā un smilškrāsā nokrāsā. Mūsdienu zilo krāsu stikla lodītes fona imitācijas plaisas.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Mūsdienu zilo krāsu stikla lodītes fona imitācijas plaisas

小玻璃珠营销图 750

LCWX188-SL2601sLCWX188-SL2601

Punkti, kas izgatavoti no stikla pērlītēm, raustās starp mazām arkām, kas ir izkārtotas pa līnijām, un to nepārprotamo burvību izplata krēmbaltā, gaiši brūnā un smilškrāsā nokrāsā. Mūsdienu zilo krāsu stikla lodītes fona imitācijas plaisas.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu zilo krāsu stikla lodītes imitācijas plaisām. Pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā sagatavot sienas pirms tapešu veidošanas?

Lai pareizi un efektīvi pielīmētu tapetes, jums jāpievērš uzmanība visām sagatavošanas detaļām. Liekas, ka līmēšanai nav vajadzīgas nekādas zināšanas un tā ir pietiekami vienkārša, lai darbotos. Faktiski tas ir diezgan grūts uzdevums, kam nepieciešama pacietība un pareiza izpilde.

Preparāta galvenais mērķis ir nepieciešams padarīt gludu un sausu virsmu. Vairumā gadījumu jūs varat izmantot kādu sienu remonta komplektu (apmetuma tepe). Turklāt ir jāpārbauda visi apgabali, uz kuriem vēlaties uzklāt tapetes, un notīrīt visus tauku, eļļas traipus vai sēnīšu izaugumus, kas nākotnē var parādīties uz pilnīgi jaunajiem tapetiem.

Sienu sagatavošana jaunbūvēs

Viens no visizplatītākajiem gadījumiem ir tapetes ielīmēšana jaunās ēkās. Ja vēlaties iegūt jauku un unikālu sava dzīvokļa vai mājas izskatu, pavadot nelielu laika, naudas un enerģijas daudzumu, noteikti iegādājieties tapetes pie mums. Bet bieži vien cilvēki domā, ka tapetes ir vieglāk ievietot jaunbūvē, kas katrā ziņā nav pareizi ... Lielākā daļa sienu var būt izliektas, ar traipiem un gružiem vai izciļņiem, kurām nepieciešama laba apstrāde. Lai atrisinātu šo problēmu, jums būs jāveic šādas darbības:

  1. Izmantojiet sienas remonta komplektu, lai aizpildītu visus caurumus.

  2. Izmantojiet smilšpapīru, lai no sienas noņemtu visus "defektus".

  3. Uz sienas uzklājiet gruntējumu, lai siena būtu gludāka un to “aizlīmētu” - neļaujiet tai turpmāk absorbēt līmi, kas pēc žāvēšanas pasargās jūs no “atstarpēm” starp Tapetes svītrām, kā arī nākotnē jums būs vieglāk noņemt fona attēlu, ja izmantosit gruntējumu.

Kā noņemt veco fona attēlu?

Atbrīvošanās no vecajām tapetēm arī nav vispievilcīgākais darbs, taču, ielīmējot jauno fonu virs vecā, dažās vietās pastāv iespēja ātri atdalīties vai uzbriest. Balstoties uz iepriekšējo fona tapešu kvalitāti un izmantoto piekārto tehniku, jums būs vai nu viegli, vai grūti tos noņemt. Daži fona attēli būs viegli noņemami. Ja fons nevēlas nokrist, labāk uzlej tam ūdeni un ļauj tam to iemērc, un tikai tad ar lāpstiņas palīdzību jūs varat mēģināt tos noņemt. Lai panāktu lielāku efektu, varat sajaukt ūdeni ar etiķi vai īpašiem šķīdumiem, kas palīdzēs atbrīvoties no vecajām tapetēm.

Tapetes pakarināšana virs krāsotajām sienām

Pastāv fakts, ka nevienu tapeti nevar pielīmēt uz gludām un krāsotām virsmām. Nu, to var izdarīt, bet fona attēls viegli noņemsies, un jūs, iespējams, saņemsit lielus "atstarpes" starp fona tapetes svītrām. Tā kā krāsas noņemšana un sienu slīpēšana ir ļoti darbietilpīgs darbs, jūs vienkārši varat uzklāt grunti vai meklēt risinājumu, kas ķīmiski noņems no krāsas spīdīgo ūdensnecaurlaidīgo pārklājumu. Ja jūsu krāsa ir matēta un uz tās nav ūdensnecaurlaidīgas apdares, tā būs daudz labāka, jo tad jums būs nepieciešams tikai gruntējums.

    Vienkārši atcerieties, ka, līmējot tapetes, vispirms ir pareizi jāsagatavo sienas un jāmēģina tās padarīt pēc iespējas gludākas.


    Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu zilo krāsu stikla lodītes tapešu ražotājiem un piegādātājiem, kas laipni lūgti vairumtirdzniecībā, iegādājieties lētas un importējiet mūsdienīgas zilas krāsas stikla lodītes tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
    Izmeklēšana