Karstās izpārdošanas mūsdienu spalvu fona attēli

Dzīvei paredzēta radoša kolekcija, kas pilna ar mīkstiem plikiem un gaišiem pasteļiem, kas sajaukti ar dabīgiem zaļumiem. Uzsverot dabiskos elementus un rokdarbu, ilustrācijas ir zīmētas ar rokām, smalki apgleznotas, autentiskas. Skaistie modeļi noteikti piešķir dzīvojamai un komerciālajai telpai svaigu un vieglu pieskārienu, kas radīs dabas un tā elementu izjūtu. Atklājiet skaisti dabisko un māksliniecisko sienu pārklājumu, kas jūsu videi piešķirs unikālu pieskārienu. Pārdodiet modernas spalvu tapetes.

Produkta detaļas


Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: moderna PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists spalvu fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Karstā pārdošanā modernas spalvu tapetes

Paredzēta dzīvošanai, tā ir radoša kolekcija, kas pilna ar maigām plikām un gaišiem pasteļiem, kas sajaukti ar dabīgiem zaļumiem. Uzsverot dabiskos elementus un rokdarbu, ilustrācijas ir zīmētas ar rokām ar smalki apgleznotu autentiskuma izskatu. Skaistie modeļi noteikti piešķir dzīvojamai un komerciālajai telpai svaigu un vieglu pieskārienu, kas radīs dabas un tā elementu izjūtu. Atklājiet skaisti dabisko un māksliniecisko sienu pārklājumu, kas jūsu videi piešķirs unikālu pieskārienu. Karsti pārdošanā modernas spalvu tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām moderno spalvu fona attēliem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Pirmkārt, tapetes “krāsas izmaiņas” analīze pēc zelta un sudraba apdrukāšanas

Nesen tirgū ir daudz lietojumu metāla krāsu drukas izstrādājumiem. Būvniecības laikā notika metāla krāsošana un izbalēšana. Saskaņā ar provizorisko analīzi tiek uzskatīts, ka metālisks krāsas nesējs reaģē ar sārmu sastāvdaļu sienā. Tāpēc celtniecības laikā tam vajadzētu būt īpašam (it īpaši iespējai vecās mājas sienā saturēt kaļķi). Lielāks) pamatplēves biezums un tā sausuma pakāpe, tas ir, pamatplēve jāizmanto, lai atdalītu tapetes no sienas. Arī šajā gadījumā pamatplēves biezumam jābūt pietiekamam. Dažos gadījumos jāpielieto divas līdz trīs pamatplēves. Un pilnīgi sauss. Konstrukciju var veikt tikai pēc tam, kad pamatnes plēve ir pietiekami izžuvusi. Šeit jāuzsver arī tas, ka lielumam jābūt vienmērīgam, lai nodrošinātu, ka viss process tiek izžuvis un sacietējis vienlaikus pēc konstrukcijas, tā, ka pamatnes plēve tiek sabojāta, pateicoties līmes pārpalikumam, un ūdens atrodas sienā. Lai radītu iepriekš minēto fenomenu, tiek ražotas spēcīgas ķīmiskās sastāvdaļas. Tātad ūdens ir vide, kas rada iepriekšminētās ķīmiskās reakcijas.

Šādiem izstrādājumiem tiek pievienotas īpašas celtniecības instrukcijas, un ir arī cerība, ka attiecīgais biznesa personāls pievērsīs īpašu uzmanību šādām problēmām pārdošanas vadīšanas un celtniecības laikā, lai panāktu uz profilaksi orientētu pieeju.

Otrkārt, kā izvairīties no tapetes pelējuma

Tapešu pelēkā parādība ir pelējuma uzkrāšanās parādība, ko izraisa cietes līme, kas ilgu laiku pēc būvniecības ir mitrā stāvoklī un kuru nevar savlaicīgi nožūt. Galvenais iemesls tam ir tas, ka pati siena nav sausa vai arī vietējā daļa ilgu laiku ir mitrā stāvoklī. Piemēram, vannas istabas sienas apakšējā daļa (nekvalificēta ūdensnecaurlaidīga apstrāde), iekšējā siena, kas savienota ar ēkas kanalizāciju (ūdens noplūde kanalizācijas saskarnē), lietus ūdens zem palodzes un sienas stūris. māja Zemāk esošā teritorija nav labi vēdināta.

Ūdensnecaurlaidīgas apstrādes neveikšana, kā rezultātā mājas siena tiek mitrināta, ir pelējuma raksturīgais stāvoklis, tas ir, galvenais cēlonis. Veicot faktisko pārbaudi, tā kā cietes līme būvniecības laikā ir pārāk bieza, māja nav labi vēdināta, tāpēc līmē esošo mitrumu nevar pareizi izspēlēt, un ir viegli radīt vietēju miltrasas parādību. Šī parādība bieži notiek netālu no sienas apakšējā gala 50 cm attālumā no zemes. Iemesls ir tāds, ka tad, kad strādnieki izmanto skrāpi gumijas izvešanai būvniecības laikā, līmi bieži novirza uz sienas zemāko punktu, neizlaižot to uz āru, lai lieko līmi nevarētu izslēgt no ūdens, izžāvēt un ilgstoši sacietējis sienas apakšējā galā. Tas rada apstākļus pelējuma apvienošanai un noved pie pelējuma veidošanās.

Ja siena ir pelējusi, ja tā nav pareizi apstrādāta ar ūdeni un pelējumu, pārbūves laikā joprojām būs miltrasa. Kad sienas konstrukcija ir veidota, tiek fiksēta arī ūdens sistēmas struktūra. Tikai tad, kad ir veikta ūdensnecaurlaidīga apstrāde, sienas mitruma problēmu var pilnībā atrisināt un pelējumu novērst.

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas karstā pārdošanas moderno spalvu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet karstu pārdošanu modernu spalvu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana