Augstas klases ekskluzīva dabīga materiāla faktūras fona attēli

Šis roku darbs izskatās un izskatās kā dabīgs, jo tas ir īsts dabīgs salmu materiāls, tomēr kādam kokam ir dārgmetāli, kas spīd no tā mizas, un kura koka stumbrs ir skaisti sudrabaini zils? Šo daudzpusīgo papīru varēja izmantot zemnieciskā vai mūsdienu dekorā. Augstas klases ekskluzīva dabīga materiāla faktūras tapetes.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Piedāvā dabiskas, ar rokām darinātas faktūras tapetes

● Jebkurā telpā radīs satriecošu mūsdienu sajūtu

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Augstas klases ekskluzīva dabīga materiāla faktūras tapetes

撒皮

CHC520s

Šis roku darbs izskatās un izskatās kā dabīgs, jo tas ir īsts dabīgs salmu materiāls, tomēr kādam kokam ir dārgmetāli, kas spīd no tā mizas, un kura koka stumbrs ir skaisti sudrabaini zils? Šo daudzpusīgo papīru varēja izmantot zemnieciskā vai mūsdienu dekorā. Augstas klases ekskluzīva dabīga materiāla faktūras tapetes.

Jūsu pārlūkošana ir viens no augstas klases ekskluzīvu dabisko materiālu faktūras tapetes tapetes .ps pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Bērnu tapešu izvēle, kas piemērota viņu vecumam

Bērnu tapešu pasaule ir milzīga un krāsaina, taču atšķirībā no rotaļlietām nav vecuma ieteikumu, kas vecākiem palīdzētu izlemt, kurus veidus izvēlēties. Tomēr ir pilnīgi saprātīgi izvēlēties tapetes bērnu istabām, pamatojoties uz modeļiem, krāsām, struktūru, tīrīšanas īpašībām un bērna attīstības līmeni. Galu galā viens no vissvarīgākajiem aspektiem ir: Bērnu istabām vajadzētu augt kopā ar tām.

Turklāt tapetes bērnu istabās mēdz mainīt diezgan bieži, jo bērni iziet dažādus attīstības posmus un intereses. Protams, nav nepieciešams katru gadu uzlikt jaunu fonu. Parasti no dzimšanas līdz pubertātei ir mainītas aptuveni 4 tapetes. Bet ne vienmēr ir nepieciešams pārkrāsot visas četras sienas. Pasakaino zīmējumu un dizaina tapešu izvēli bērniem, kas pieejama mūsu Tapešu veikalā, var izmantot tikai vienai sienas funkcijai vai dažādu telpas zonu noteikšanai (gulēt, mācīties, spēlēties utt.).

Mūsu jaunais ceļvedis emuārā ir vērsts uz dažādiem attīstības posmiem un to, kā vecāki var balstīt uz tiem tapetes bērna guļamistabai. Sākumā mēs vēlētos norādīt uz vispārīgiem aspektiem, kas vienmēr ir spēkā sienas dekoriem bērnu istabās.


Bērnu istabas - vairākkārtīgas telpas

Kaut arī pieaugušajiem bieži ir dažādas telpas īpašām aktivitātēm (piemēram, viesistaba, guļamistaba, hobija istaba), bērnu istabām būs jāatbilst dažādām prasībām, atkarībā no bērna vecuma. Bērna istaba tiek izmantota gulēšanai, atpūtai, spēlei, mācībām, studijām, kā telpa, kuru apmeklēs draugi, kā arī kā vispārējs patvērums. Vecākiem tas bieži uzdod jautājumu par to, kā izveidot noteiktas vietas bērnu guļamistabās. Mums ir daži padomi, kā jums to padarīt vieglāku:

Vissvarīgākais noteikums: Bērnu istabu dizainam nekad nevajadzētu būt milzīgam.

Maziem bērniem patīk izpētīt visu māju (ieskaitot tās iedzīvotājus!). Pirmos dzīves gadus viņi bieži pārmeklē visu māju un nepavada daudz laika savās istabās, dodot priekšroku būt kopā ar brāļiem un māsām un vecākiem. Kad viņi sasniedz bērnudārza vecumu, tas bieži mainās, un viņi mēdz vēlēties mazliet vairāk izbaudīt savu mazo valstību.

Ja tas tā nav, tas varētu būt saistīts ar šiem diviem iemesliem: Viņi uzskata savu istabu par garlaicīgu vai arī viņu istabā ir daudz krāsu, rakstu, motīvu un mēbeļu, un tā rezultātā viņi nejūtas ērti. Šī parādība ir pazīstama kā pārmērīga stimulācija. Kad bērni spēlē, viņi mēdz koncentrēties ļoti smagi, un vide, kas nav nomierinoša, var būt kaitīga.

Šie ir daži vispārīgi noteikumi, kas palīdzēs nodrošināt bērnam pozitīvu vidi:


Nelielās telpās izmantojiet gaišas krāsas un smalkus modeļus; viņi pavērs istabu.


Vai izvēlieties krāsainas tapetes, bet izvairieties no gaišuma; Priekšroka jādod siltām nokrāsām, relaksācijas zonām ir piemērotas vēsas krāsas.


Sienas dekorā iekļaujiet elementus, kurus bērns ir izveidojis, piemēram, gleznas vai zīmējumus vai dārgumu kolekciju, piemēram, akmeņus vai fosilijas. Izgatavošanas māksliniekiem ideāls risinājums ir tapetes, uz kurām var krāsot .
Izmeklēšana