Liela lauku stila ziedu fona attēli

Šajā dizainā pārpilnībā aug skaisti ziedu pušķi. Ar roku apgleznota kvalitāte šim mākslas darbam piešķir skaistu pieskārienu. Skala palielina vizuālo skaistumu. Liela lauku stila ziedu fona attēli.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Ziedu PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaisti ziedu fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Liela lauku stila ziedu fona attēli

Šajā dizainā pārpilnībā aug skaisti ziedu pušķi. Ar roku apgleznota kvalitāte šim mākslas darbam piešķir skaistu pieskārienu. Skala palielina vizuālo skaistumu. Liela lauku stila ziedu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Grand Country Style ziedu tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Saskaņā ar jēdzienu "viegla dekorēšana, smaga dekorēšana" mūsdienu mājas dizains piešķir lielāku nozīmi sienas vislielākās vizuālās zonas rotājumam, un tapetes pakāpeniski ir kļuvušas par līderi, kas vada mūsdienu mājas mīksto rotājumu. Šīs krāsainās tapetes ne tikai bagātina mājas izteiksmi, nosaka dzīves stilu, bet arī detaļās atklāj īpašnieka gaumi. Pēdējos gados, tā kā lietotu mājokļu darījums pamazām ir kļuvis par pilsētas galveno nozīmi, ir arī ekonomiski ērti un nekavējoties atjaunot sienas ar tapetēm, lai guļamistaba izskatās jauna.

Stilīga skaista personība

Atšķirībā no glezniecības, labas tapetes ir ne tikai dekoratīvs rūpniecisks materiāls, bet arī mākslas darbs, kuru varat izmantot, lai to novērtētu. Mūsdienu tapešu dizains meklē radošu iedvesmu no visas pasaules, un dizains ir daudzveidīgāks. Mūsdienu minimālisma stilam, ziemeļnieku stilam, britu stilam, Amerikas valstij un klasiskajam, neoklasicisma stilam, avangarda ielas stilam, jaunajam ķīniešu stilam, eksotisko stilu sajaukšanai un saskaņošanai ir dažādi stili, katram no tiem ir savi skaisti efekti. Daudzi klienti bieži saskaras ar žilbinošo tapešu dažādību ar "haotiskiem ziediem, kas pakāpeniski kļūst pievilcīgi", tāpēc pirms izvēles viņiem ir jāizprot pamata dekorēšanas stils un jāizvēlas ģimenes locekļu personiskās mīlestības un estētiskās garšas kombinācija.

Materiāls Vides aizsardzība tiek novērtēta

Tapetes ir dažādi stili un materiāli. Tapešu materiālos ietilpst auduma virsma, auduma celulozes šķiedra (neausta auduma), koksnes celulozes šķiedra (tīrs papīrs), celulozes kompozīts, roku darbs ar dabīgiem materiāliem utt. Starp tiem auduma tapešu materiāls ir izgatavots no zīda, samta un dabīga kaņepju šķiedra, kas ir greznāka. Mūsdienu mājas nekā jebkad agrāk pievērš lielāku uzmanību materiālu vides aizsardzībai. Parasti materiāliem, piemēram, koksnes celulozes šķiedrām, auduma celulozes šķiedrām un auduma virsmām ir priekšrocības attiecībā uz vides aizsardzību, un tos plaši izmanto. Koksnes mīkstuma šķiedras tapetēm ir laba gaisa caurlaidība un visbagātākā krāsu dažādība; auduma mīkstuma šķiedras tapetes ir elastīgākas, izturīgas un izturīgas, kā arī ir populāras; auduma tapetes augšējais gals var radīt siltu un elegantu atmosfēru, kas raksturīgs telpai.

Funkcija Izvēlieties atbilstoši telpas funkcijai

Mājas tapetes, ko izmanto viesistabā ar dažādām funkcijām, arī uzsvars uz tapešu izvēli ir atšķirīgs. Dzīvojamā istaba ir vieta apmeklētājiem, ar lielu platību, galvenokārt ar mīkstiem toņiem un vienkāršiem rakstiem. Guļamistaba ir privātāka vieta ar personības vēlmēm. Eleganti fona attēli vairāk veicina siltas un ērtas telpas izveidi. Ja krāsa ir ievērojama, apsveriet vietējās bruģēšanas iespējas aiz gultas. Mācību istaba, kas pilna ar blīvu tinti, ir vairāk piemērota fona attēliem ar stāstiem un tēmām, svaiga un eleganta ir labāka nekā krāšņa. Restorānam vajadzētu būt vienkāršam un jautram, ar dzīvām krāsām, kas var stimulēt apetīti, vienkrāsainas sienas izskatās tīras un zemnieciskas, un elegantie raksti izceļ ģimenes atkalapvienošanās siltumu.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas grand country stila ziedu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet grand country stila ziedu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana