Damaskas zeltaini smilškrāsas fona tapetes paraugs

2 toņu krāsu kombinācija ar krējumu un izbalējušu tealu ļauj šīs valsts fonam uz jūsu sienām lasīt tradicionālās un mūžīgās. Damaskas tapetes sienām piešķir mūžīgu skaistumu, un damas masku attēli variē no tradicionālās līdz krāšņai. Pastāvot laika pārbaudei, tradicionālajām tapetēm ir neatvairāma klasiskā pievilcība. Zelta smilškrāsas dambu tapešu paraugs.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Zelta smilškrāsas damas tapetes paraugs

981807

2 toņu krāsu kombinācija ar krējumu un izbalējušu tealu ļauj šīs valsts fonam uz jūsu sienām lasīt tradicionālās un mūžīgās. Damaskas tapetes sienām piešķir mūžīgu skaistumu, un damas masku attēli variē no tradicionālās līdz krāšņai. Pastāvot laika pārbaudei, tradicionālajām tapetēm ir neatvairāma klasiskā pievilcība. Damaskas zeltaini smilškrāsas fona tapetes paraugs.

Jūsu pārlūkošana ir viens no Golden Beige Damask fona attēla paraugiem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tīra papīra tapetēm ir laba vides aizsardzība, augsta krāsu piesātinājums un spēcīgāka mākslinieciskā izteiksme. Tam ir liels skaits amerikāņu stila modeļu, un efekts uz sienas ir nevainojams, un to mīl klienti. Tomēr tīra papīra tapetēm ir arī savi trūkumi, piemēram, izturība pret ūdeni, viegla krāsas maiņa un vāja izturība. Tas dažiem klientiem liek atturēties no viņu iecienītāko fona attēlu apskatīšanas.

Faktiski, kamēr tiek ievērota tīra papīra tapešu izgatavošanas metode un piesardzības pasākumi, tīra papīra tapetes var parādīt jūsu mājās vispilnīgākajā stāvoklī. Zemāk mēs izskaidrojam tīra papīra sērijas tapetes izgatavošanas soļus un piesardzības pasākumus:

1. Sienas virsma: Pirms tapetes ievietošanas uzmanīgi pārbaudiet, vai sienas virsma un stūri ir līdzeni, sausi un tīri un vai slīpēšana ir notikusi.

2. Pamatnes plēvi notīriet: pamatnes plēve var veidot aizsargplēvi starp sienas virsmu un tapetes, kas ne tikai stabili aizsargā sienas virsmu, bet arī novērš mitruma, skābes un sārmu iekļūšanu sienas virsmā un koroziju tapetes.

3. pH noteikšana uz sienas virsmas: Parasti sienas virsmai jābūt neitrālā stāvoklī (PH = 7). Ja sārms ir pārāk liels, tas iekļūs sienas virsmā un izraisīs tapetes krāsas maiņu; ja PH vērtība pārsniedz 8, tā nav piemērota būvniecībai.

4. Tapetes: vai iepakojums ir pilnīgs un bez bojājumiem; vai modelis nav pareizs, vai tā ir viena un tā pati partija un tilpuma numurs ir līdzīgs; atveriet tapetes iepakojumu, lai pārbaudītu, vai nav krāsu atšķirību, traipu, trūkst apdrukas, krāsu duļķainības utt. Ja jums ir kādi jautājumi, nekavējoties sazinieties ar Grammy galveno biroju.

5. Būvniecības jautājumi, kuriem jāpievērš uzmanība:

(1) Tā kā tīra papīra tapešu virsmas izturība ir salīdzinoši slikta, konstrukcijas laikā savienojumi jāpiespiež ar veltņiem, lai skrāpis netiktu piespiests un atkārtoti saskrāpēts;

(2) Pēc līmēšanas ļauj nostāvēties apmēram 5 minūtes un uzturiet gaidīšanas laiku nemainīgu, lai izvairītos no nevienmērīgas saraušanās;

(3) Tā kā ūdens bāzes tinte sadalās, saskaroties ar ūdeni, to nedrīkst noslaucīt ar mitru drānu, sūkli utt., Lai izvairītos no krāsas maiņas;

(4) Gaismas krāsas tapešu izgatavošanas laikā pārliecinieties, ka malas nav piesārņotas un savienojumos ir izveidotas "melnas līnijas";

(5) Ja spraugā starp abiem gabaliem ir līme, mēģiniet izmantot sausu dvieli vai sūkli, pretējā gadījumā tapetes virsma mainīsies.

(6) Papīra tapetes nedrīkst iegremdēt ūdenī.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas zelta smilškrāsas damasta tapetes paraugu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet zelta smilškrāsas damas krāsas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana