Zelta mirdzuma sienas fona tapetes

Tapetes ir smalks krāsojums. Matēti un metāliski kontrasti, kā arī patina optika atgādina Venēcijas morbido krāšņumu. Zelta mirdzuma sienas fona tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Metāla tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Metāla rakstura tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Zelta mirdzuma sienas fona tapetes

金属 营销图

LCJH038-101s

LCJH038-102xgLCJH038-104xg

LCJH038-106xg

LCJH038-101LCJH038-106LCJH038-105

Tapetes ir smalks krāsojums. Matēti un metāliski kontrasti, kā arī patina optika atgādina Venēcijas morbido krāšņumu. Zelta mirdzuma sienas fona tapetes


Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām luksusa Glitter Metālisko līniju fona tabulām. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā sagriezt un sagatavot fona tapetes

2 - pārbaudiet, vai nav defektu

Sekojiet līdzi visiem defektiem, kas varētu būt uz tapetes, piemēram, izbalējušai vai plankumainai tintei, kā arī plikiem vai izbalējušiem plāksteriem. Ja atrodat kaut ko tādu, kas atkārtojas visā rullī, pirms fona pakarināšanas sākiet to atrisināt. Tomēr, ja atrodat vientuļu defektu, vienkārši izvairieties no šī gabala un nododiet to atkritumos; Ja jums vairs nav pietiekami daudz tapetes, var droši apgalvot, ka, pirmkārt , jūs neesat iegādājies pietiekami daudz.

fona tapetes simboli

图片

Turpinājums sekos...

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas zelta mirdzuma sienas metālisko tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet zelta mirdzuma sienas metāla tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana