Zelta un melna eleganta damasta tapetes paraugs

Ar ziedu motīviem un kērlinga lapām šīm damas krāsas tapetēm ir dekoratīvs stils. Tās nomierinošo enerģiju papildina patīkami šīfera, zelta un melnās nokrāsas. Zelta un melna eleganta damasta tapetes paraugs.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Zelta un melna eleganta damasta tapetes paraugs

Ar ziedu motīviem un kērlinga lapām šīm damas krāsas tapetēm ir dekoratīvs stils. Tās nomierinošo enerģiju papildina patīkami šīfera, zelta un melnās nokrāsas. Zelta un melna eleganta damasta tapetes paraugs.

Jūsu pārlūkošana ir viens no zelta un melnā eleganta damasta tapetes paraugiem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Patiesībā mājas krāsu izmantošana ir ļoti svarīga, jo īpaši tapetes krāsu izmantošanai ir daudz tādu efektu, par kuriem jūs nevarat iedomāties, dažādas krāsas mājām var radīt dažādus efektus, sapratīsim dažādu krāsu tapešu efektus.

Lielais noslēpums aiz tapetes

Sarkans stimulē un uzbudina nervu sistēmu, palielina adrenalīna ražošanu un uzlabo asinsriti. Tomēr, saskaroties ar pārāk lielu sarkano krāsu, rodas trauksme, kas noguruma tieksmēm ļaus justies izsmeltam. Tāpēc izvairieties no pārāk daudz sarkanas krāsas izmantošanas guļamistabā vai studijās.


Apelsīns rada dzīvotspēju, izraisa apetīti, palīdz kalcija uzsūkšanos un palīdz atjaunot un uzturēt veselību. Šī krāsa ir piemērota atpūtas istabām, virtuvēm utt.


Dzeltenais ir aktīvs domāšanā, bet zeltainā rotājums, iespējams, izraisa nestabilas emocijas un patvaļīgu izturēšanos. Tāpēc nelietojiet zelta krāsas mēbeles un piederumus guļamistabās, aktivitātes vietās un balkonā.


Zaļš ir labs gremošanai, veicina ķermeņa līdzsvaru un nomierinoša iedarbība. Tas ir labs cilvēkiem, kuri ir aktīvi vai nomākti. Dabiskajam zaļajam ir noteikta terapeitiska iedarbība uz sinkopes, nogurumu un negatīvām emocijām.


Zils var samazināt pulsa frekvenci un pielāgot līdzsvaru organismā. Zilas krāsas izmantošana guļamistabā var novērst spriedzi un palīdzēt mazināt galvassāpes, drudzi, sinkopes un bezmiegu.


Violetā ir nomācoša iedarbība uz motoriskajiem nerviem un sirds sistēmu, tā var uzturēt kālija līdzsvaru organismā, veicina klusumu, stimulē mīlestību un rūpes par citiem.


Indigo var samierināt muskuļus, samazināt vai apturēt asiņošanu, ietekmēt redzi, dzirdi un ožu, kā arī samazināt ķermeņa jutīgumu pret sāpēm. Šī krāsa nav piemērota dekorēšanai, bet, ja to izmanto audumam, tā cilvēkiem var radīt drošības sajūtu.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas zelta un melnā elegantā damasta tapetes paraugu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet zelta un melnā elegantā damasta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana