Modes labirinta raksta vizlas fona attēli

Šis produkts zīmē stilīgu ģeometrisku figūru ar vienkāršām līnijām, dekorēšanai piešķirot telpas sajūtu. Tajā ir stilīgs rakstainu micu klāsts, korķa ekrāna izdrukas un stīgas uz Mylar dizainparaugiem, kas jebkurai mājai piešķir izsmalcinātību. Modes labirinta raksta vizlas fona attēli

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Dabas kaloriju rakstura fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Modes labirinta raksta vizlas fona attēli

LCNX013-veicināšana 用 图

LCNX013-1201s

LCNX013-1203 XG

LCNX013-1204LCNX013-1203LCNX013-1202LCNX013-1201

Šis produkts zīmē stilīgu ģeometrisku figūru ar vienkāršām līnijām, dekorēšanai piešķirot telpas sajūtu. Tajā ir stilīgs rakstainu micu klāsts, korķa ekrāna izdrukas un stīgas uz Mylar dizainparaugiem, kas jebkurai mājai piešķir izsmalcinātību. Modes labirinta raksta vizlas fona attēli.


Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām moderna labirinta raksta vizlas tapetēm. Lūdzu , pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Master Hollywood Regency Style ar Versace fona attēlu

Kamēr Versace tapešu virsma ir vinila, pamatne ir no neausta materiāla. Neaustais materiāls ir pārsteidzošs nesenais notikums, kas notika tapetes, un tas ļoti viegli padara gan pakarināšanu, gan noņemšanu. Ar neaustiem fona attēliem paste tiek uzklāta tieši uz sienas, un sausās fona tapetes tiek vienkārši pie tām pakārtas - vairs nav nepieciešams mērcēšanas laiks vai netīrs, smalka, mitra papīra pakarināšana. No otras puses, tapetes noņemšana vairs nenozīmē mitru skaidu noņemšanu no sienas stundām ilgi, bet neaustie materiāli, piemēram, Versace tapetes, tos var vienkārši nomizot no sienas vienā sadaļā. Varētu pat domāt, ka pēc pārcelšanās tapetes var pārkārtot jaunā dzīvoklī, ja tiek veikta atbilstoša aprūpe.

Turpinājums sekos...

Izmeklēšana