Modes tausteņu ķemmīšgliemeņu dambja tapetes

Jūras krāsu piepildītais krāšņais zīda sienu pārklājums piešķir sienām brīnišķīgu elegances un viegluma sajaukumu ar skaistu ritējumu un romantiskiem okeāna elementiem. Damaskas tapetes sienām piešķir mūžīgu skaistumu, un damas masku attēli variē no tradicionālās līdz krāšņai. Piekrastes fona attēlus iedvesmo okeāns, un tajos ir attēlotas piejūras ainas, jūras izskats un pludmales tēmas. Modes zīļu ķemmīšgliemeņu dambja fona attēli.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Modes tausteņu ķemmīšgliemeņu dambu fona attēli

Jūras krāsu piepildītais krāšņais zīda sienu pārklājums piešķir sienām brīnišķīgu elegances un viegluma sajaukumu ar skaistu ritējumu un romantiskiem okeāna elementiem. Damaskas tapetes sienām piešķir mūžīgu skaistumu, un damas masku attēli variē no tradicionālās līdz krāšņai. Piekrastes fona attēlus iedvesmo okeāns, un tajos ir attēlotas piejūras ainas, jūras izskats un pludmales tēmas. Modes zīļu ķemmīšgliemeņu dambja fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Fashion Teal Scallop Damask fona attēliem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Dažādām telpām ir piemēroti dažādi raksti un raksti

Tapetes uz TV fona un gultas fona ir izplatītas dekorēšanas metodes. Šīs divas vietas ir piemērotas lielu ziedu veida fona attēliem, jo spilgtākie un žilbinošie raksti un lielie ziedi ir visspilgtākie, it īpaši dažiem ziediem ir reālistiskas līnijas un spēcīgas krāsas. Tālais skats tiešām jūtas kā “iznācis”. Tas var mazināt savaldības sajūtu telpā un ir piemērots telpām ar maigāku izkārtojumu. Ir vērts atzīmēt, ka šis modelis lielākoties ir pārspīlēts, un tas parasti jāsaskaņo ar Eiropas klasiskajām mēbelēm. Īpašniekiem, kuriem patīk modernas un vienkāršas mēbeles, labāk to neizvēlēties. Turklāt parastās mazo rakstu tapetes vai tumšo ziedu tapetes var nodrošināt dzīvojamo istabu ar fonu, kas nav ne pārspīlēts, ne blāvs. Tas ir piemērots mazai telpai. Tas būs pilnīgāks ar jūsu iecienītākajām īpašajām mēbelēm.

Garā modeļa fonam ir dažādas īpašības, piemēram, pastāvīgums, klasika, mūsdienīgums un tradīcijas, kas ir viena no veiksmīgākajām izvēlēm. Tas visefektīvākajā veidā var izplatīt krāsu uz visas sienas, turklāt tas ir vienkāršs un elegants, un to ir viegli saskaņot ar citiem modeļiem. Šāda veida modeļiem ir daudz dizainu, kuriem ir dažādi garuma un platuma izmēri. Īpašniekam jāizvēlas modelis, kas atbilst viņa istabas lielumam. Piemēram, nedaudz platāks raksts ir piemērots izmantošanai vienmērīgā, lielā telpā, savukārt šaurāks raksts ir vairāk piemērots izmantošanai nelielā telpā.

Viegls grims vai smaga uzklāšana

Fona tapetes krāsas izvēlei ir liela ietekme uz telpas kopējo stilu un atmosfēru. Fona tapetes krāsu izvēlē galvenokārt tiek ņemta vērā telpas orientācija. Istabu dienvidu un austrumu virzienā ir pietiekami daudz gaismas. Jūs varat izvēlēties vēsāku pelēko toņu fonu. Istabas, kas vērstas uz ziemeļiem, un saule parasti nav pietiekami apgaismotas. Nav pareizi izmantot atdzist krāsas, piemēram, zilu un purpursarkanu. Siltas tapetes dzeltenā, gaiši oranžā, gaiši brūnā vai sarkanā krāsā. Turklāt krāsas var izmantot, lai radītu saulainu atmosfēru. Ja ārpusē ir zaļi augi, gaisma un ēna telpā izkliedējas, lai izveidotu fona attēlu, varat izmantot gaiši purpursarkanu, gaiši dzeltenu, gaiši rozā un citas siltas krāsas. Ja ir lieli sarkani ķieģeļi vai citas lielas siltas krāsas, tapetes Krāsu izvēlei jābūt balstītai uz gaiši dzeltenu un gaiši brūnu krāsu, kas var arī aizkavēt saules gaismas plūsmas sajūtu.

Ja tapetes toni var saskaņot ar mēbelēm, aizkariem, paklājiem un gaismām, viesistabas vide izskatīsies harmoniski un vienoti. Tāpat kā guļamistabai, viesistabai un ēdamistabai ir dažādi izmantošanas veidi, vislabāk ir izvēlēties dažādus tapetes, lai panāktu harmoniju ar mēbelēm. Piemēram, tumšas un spilgtas krāsas ir piemērotas izmantošanai ēdamistabās un viesistabās, un aukstās krāsas un zemāks spilgtums ir piemērotas lietošanai guļamistabās un mācību telpās.

Veselības un vides aizsardzība ir galvenie apsvērumi

Daudzi patērētāji, izvēloties tapetes, bieži ņem vērā, vai virsmas materiāls atbilst mājas stilam, un ignorē atšķirības dažādu materiālu tapešu vides aizsardzības raksturlielumos. Faktiski vides aizsardzībai vajadzētu kļūt par galveno apsvērumu, kad cilvēki izvēlas tapetes. Tiek saprasts, ka šodien tirgū ir daudz veidu tapešu, ieskaitot tīra papīra tapetes, PVC tapetes, neaustas tapetes, dabiska materiāla tapetes, metāla tapetes utt. Ar "zaļo rotājumu" aizvien vairāk kļūstot par neizbēgamu dekorēšanas tendenci. , tapešu materiāls ir arī sasniegs augstu vides aizsardzību. Starp tiem neaustas tapetes sauc arī par auduma celulozes šķiedru vai koksnes celulozes šķiedru. Tās ir populārākās zaļās vides aizsardzības tapetes pasaulē. Tas ir sava veida tapetes, kas izgatavotas no dabīgām augu šķiedrām, piemēram, kokvilnas un lina, bez polivinilhlorīda. Etilēna, polietilēna un hlora elementi pilnībā sadedzinot rada oglekļa dioksīdu un ūdeni, un, sadedzinot ķīmiskos elementus, nerodas spēcīgi melni dūmi un kairinošas smakas. Vides aizsardzība ir vislabākā.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas modes zīda ķemmīšgliemeņu damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet modes zīlītes ķemmīšgliemeņu damasta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana