Izsmalcināti Damaskas fona attēli mājām

Šīs izsmalcinātās curvy tetovējuma damasta tapetes ir izrotātas ar mirdzuma mājienu. Tumši pelēks uz gaiši pelēka fona, akcentēts ar vizlu. Piedzīvojiet izsmalcinātību un personības fonus, kas bez traucēkļiem papildina jūsu dekoru. Izsmalcinātas damasku tapetes mājām.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Izsmalcinātas damasku tapetes mājām

Šīs izsmalcinātās curvy tetovējuma damasta tapetes ir izrotātas ar mirdzuma mājienu. Tumši pelēks uz gaiši pelēka fona, akcentēts ar vizlu. Piedzīvojiet izsmalcinātību un personības fonus, kas bez traucēkļiem papildina jūsu dekoru. Izsmalcinātas damasku tapetes mājām.

Jūsu pārlūkošana ir viena no izsmalcinātām damas krāsas mākoņu fona tapām, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Kādas ir galvenās atšķirības starp mākslas gleznām un tapetēm?

   Pēdējo divu gadu laikā dekorēšanas nozare ir aizsākusi māksliniecisko pārklājumu vilni, un arvien vairāk cilvēku ir sākuši pievērst uzmanību šim materiālam. Daudzi māju īpašnieki, kuriem ir dekorēšanas vajadzības, izvēlas sienu segumu un apsvērs māksliniecisko krāsu kā alternatīvu. Tapetes ir bijušas populāras daudzus gadus, un, lai arī pēdējos gados tirgus daļa ir samazinājusies, daudzi cilvēki tās joprojām izmanto. Bet, kad jūs zināt mākslas krāsas priekšrocības, jūs varat saprast, ka tapetes izmantošana ir naudas izšķiešana, mākslas krāsu labāk izvēlēties no paša sākuma.

Galu galā, ar ko atšķiras mākslas krāsas un tapetes salīdzinājums, tas ļaus cilvēkiem uzzināt mākslas krāsas priekšrocības un viņiem ir šādas sajūtas? Es jums sniegšu vispārīgu diskusiju no trim vides aizsardzības, dekorēšanas un kalpošanas laika aspektiem.

Vides aizsardzība

Šajā "aldehīda" krāsas maiņas laikmetā, izvēloties sienu apdares materiālus, galvenā prioritāte noteikti ir vides aizsardzība. Sienu materiāls neatkarīgi no tā, cik labs ir dekorēšanas efekts, neatkarīgi no tā, cik tas ir lēts, ja vien tas nav videi draudzīgs, daudzi cilvēki to neizvēlas. Ikviens zina, ka tapešu veidošanai izmanto līmi, un līme ir nesaraujami saistīta ar formaldehīdu, un līmes ražošana nav atdalāma no formaldehīda. Tāpēc nav šaubu, ka tādu sienu materiāli kā tapetes, kurās tiek izmantota līme, noteikti nav videi draudzīgi.

Galvenie mākslas krāsu izejvielu avoti ir dabīgie minerāli un sveķi. Kā šķīdinātāju izmanto ūdeni. Kamēr tas ir parasts ražotājs, tas noteikti nerada problēmas vides aizsardzībā. Sienas stiprināšanas veidam, tāpat kā citām tradicionālajām krāsām, nav jāpievieno citi palīgmateriāli, kas vēl vairāk garantē vides aizsardzību.

Dekoratīvs

Fona tapetes raksts un krāsa ir fiksēta, stils ir salīdzinoši viens, un tajā nav trīsdimensiju jēgas. Patērētāja selektivitāte ir salīdzinoši neliela, bet mākslinieciskā krāsa nav. Mākslas krāsu var pielāgot atbilstoši patērētāju prasībām. Stilus veido instrumenti, un elastība un darbības telpa ir ļoti liela.

Kalpošanas laiks

Izvēloties sienu apdares materiālus, jāņem vērā arī kalpošanas laiks. Neviens nevēlas atjaunot savu māju tikai dažus gadus vēlāk, un ir radušās dažādas problēmas. Mājas atjaunošana ir smags uzdevums, īpaši pārvietojoties, un tas sagādā galvassāpes.

Ikviens zina tapetes kalpošanas laiku. Parasti tas ir apmēram trīs vai pieci gadi. Pat labākos tapetes var izmantot tikai vēl vienu vai divus gadus, tāpēc to kalpošanas laiks ir ļoti īss. Papildus iepriekšminētajai vides aizsardzībai, kas nav saistīta ar vidi, tapetēm ir arī nosliece uz pelējumu, lobīšanos un plaisāšanu.

Māksliniecisko krāsu izmanto, lai veiktu sienas darbus ar instrumentiem. Pēc pilnīgas nožūšanas uz sienas virsmas izveidosies cieta aizsargplēve. Normālos apstākļos, kamēr tas nav mākslīgi bojāts, tas noteikti nav problēma 20 līdz 30 gadus.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas izsmalcinātajiem damas krāsas tapetes mājas ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet izsmalcinātas damasta tapetes mājām no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana