Eiropas ziedu ritināšanas fona attēls

Krēmveida magnolijas zied no kērlinga vīnogulājiem uz gaišā salvijas fona šajā tradicionālajā fonā. Tās pasteļtoņi piešķir šim dizainam sapņainu sajūtu. Eiropas ziedu ritināšanas fona attēls.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Ziedu PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaisti ziedu fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Eiropas ziedu ritināšanas fona attēls

Krēmveida magnolijas zied no kērlinga vīnogulājiem uz gaišā salvijas fona šajā tradicionālajā fonā. Tās pasteļtoņi piešķir šim dizainam sapņainu sajūtu. Eiropas ziedu ritināšanas fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Eiropas tapetēm ar ziedu ritināšanu, pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Pirms fona pirkšanas jums jānovērtē summa, lai vienā reizē varētu iegādāties pietiekami daudz vienas partijas tapetes, lai samazinātu nevajadzīgas nepatikšanas un izvairītos no atkritumu rašanās. Fona tapešu daudzumu aprēķina pēc šādas formulas:

Tapešu daudzums (ruļļos) = telpas perimetrs × telpas augstums × (1 + K) / kvadrātmetri uz ruļļa, K ir tapešu zuduma pakāpe, parasti no 3 līdz 10. Vispārējās standarta tapetes var bruģēt 5,2 kvadrātmetrus uz ruļļa.

K vērtība ir saistīta ar šādiem faktoriem:


1. Tapetes modeļa izmērs: Ziedu sašūšana lielos modeļos ir sarežģīta, tāpēc to izmantošanas koeficients ir zemāks nekā maziem rakstiem, tāpēc K vērtība ir nedaudz lielāka; modeļiem, kuriem nepieciešami ziedu raksti, ir zemāks izmantošanas līmenis nekā modeļiem, kuriem nav nepieciešami ziedi, un K vērtības ir nedaudz lielākas; Tajā pašā virzienā sakārtotiem modeļiem ir zemāks izlietojuma līmenis nekā modeļiem, kas izvietoti horizontālā virzienā, un K vērtība ir nedaudz lielāka.


2. Papīra virsmas raksturs: papīra virsma ir sarežģītāka nekā parastās plaknes, un K vērtība ir augsta.


3. Papīra montāžas metode: Izmantojot blīvējuma metodi, tiek iegūts augsts šuvju tapešu izmantojuma koeficients, K vērtība ir maza; izmantojot pārklājošas griešanas metodes, lai izveidotu tapetes, ir zems izmantošanas līmenis, K vērtība ir liela.

Pēc aptuvenā izlietojuma aprēķināšanas saskaņā ar iepriekšminēto metodi, ieteicams uz šī pamata iegādāties papildu apjomu, atstājot rezervi turpmākiem remontiem, pretējā gadījumā, pērkot pa daļām, var rasties krāsu atšķirība.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties tapetes vai sienu pārklājumu, galvenokārt jāņem vērā trīs aspekti: ugunsizturība, krāsa un tīrīšanas vienkāršība.

Pēdējos gados tapetes un sienu pārklājumi neaprobežojas tikai ar ugunsizturīgu materiālu pievienošanu, bet citi ir pievienojuši pret kukaiņiem, pelējumu un skaņu absorbējošus materiālus. Tas neapšaubāmi ir ļoti svarīgi patērētājiem, kuri vēlas uzlabot savu māju kvalitāti.

Sienas virsma ir telpa ar lielāko dekoratīvo materiālu laukumu telpā. Tāpēc tapešu krāsu sistēma un raksts ir galvenie izvēles virzieni. Krāsu sajaukšana var nodot kopējo skaistumu, savukārt spilgtais un kontrastējošais sajaukums padarīs telpu dzīvu un mainīgu.

Papildus diviem iepriekšminētajiem punktiem, izvēloties fonu, ir svarīgi arī sakopt. Tapetes ir viegli tīrāmas, ieskaitot putekļu un ūdens izturību. Piemēram, tas, vai tapetes virsmu var tieši noslaucīt ar mitru drānu, ir lietotāja rūpes.

Salīdzinoši runājot, sienas auduma apkopei jābūt uzmanīgai. Ja nejauši uzklājat pigmentu vai citus traipus, to ir grūti novērst, pat ja to savlaicīgi notīrāt. Ikdienas uzturēšanu vislabāk ir regulāri notīrīt no putekļiem ar putekļu sūcēju.

Nākotnes tapetes vairs nav parasts dekoratīvs sienas materiāls, un to īpašā tekstūra un ražošanas prasmes padarīs sienu spilgtāku un kļūs par praktisku mākslas darbu ar lieliskām displeja funkcijām.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas eiropas ziedu ritināšanas tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet eiropas ziedu ritināšanas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana