European Damask Wallpaper for Home Decor

Šim damaskam ir mērogs paziņojuma izteikšanai. Tādam medaljonam līdzīgs dizains uz sienas rada drosmīgu izskatu. Ļoti klasiska pēc savas izcelsmes, bet tagad padarīta mūsdienīga savā drosmē.Eiropas Damaskas fona attēli mājas dekoriem.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Suede Dark Blue Damask Wallpaper


Šim damaskam ir mērogs paziņojuma izteikšanai. Tādam medaljonam līdzīgs dizains uz sienas rada drosmīgu izskatu. Ļoti klasiska pēc savas izcelsmes, bet tagad padarīta mūsdienīga savā drosmē.Eiropas Damaskas fona attēli mājas dekoriem.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Eiropas Damaskas mājas dekoru tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Fona attēls, kas pazīstams arī kā fona attēls, ir fona attēls vai fona attēls angļu valodā. Tas ir plaši izmantots interjera apdares materiāls. Tā kā tapetēm ir dažādas krāsas, bagātīgi raksti, grezns stils, drošība un vides aizsardzība, ērta uzbūve, pieejamas cenas un citas īpašības, kuras nepārspēj citi interjera dekorēšanas materiāli, arvien vairāk cilvēku to mīl. Tomēr tirgū ir daudz kategoriju, un, pērkot, jūs bieži nezināt, kā izvēlēties.

Kā izvēlēties fonu, ātri apskatiet septiņus padomus, kā izvēlēties fonu

1. Spriežot pēc kvalitātes, apskatot iesaiņojumu

Izvēloties fonu, jums ir jāaplūko visa tapetes informācija. Parasti labas kvalitātes tapetes iesaiņojumā un marķējumā būs ļoti smalkas un nekad nedos iespēju defektiem. Un parasti uz kvalitāti orientēti uzņēmumi uzturēs "vienkāršu un ne vienkāršu" jēdzienu, tie padarīs to iepakojumu vienkāršu, taču nezaudējot atmosfēru.

2. pārbaudiet, vai modelis ir skaidrs

Papildus izvēlētajam fonam ir jāņem vērā arī tā kvalitāte. Kopumā, jo augstāks ir modeļa asums, jo labāka ir tapešu kvalitāte. Parasti krāsa ir vienveidīga, un raksts bez krāsas atšķirībām pieder pie augstākās kvalitātes; ja tas ir caurs vai krāsa ir nevienmērīga un izplūdusi, tā ir zemāka kvalitāte.

3.Testa fonu krāsu noturība

Pēc tam, kad izlasīsit modeli, nav skaidrs, apskatīsim krāsas izturību. Lai berzētu fonu, izmantojiet mitru papīra dvieli. Ja krāsa nenokrīt, tapetes ir kvalitatīvas. Tas ir īpaši svarīgi, izvēloties fona attēlus ar trīsdimensiju faktūru un gaišām krāsām. Tā kā krāsu noturības fonu ir viegli tīrīt, un tas ilgstoši var saglabāt pašas tapetes krāsu, un tas nav viegli dzeltens.

4. pieskarieties, lai novērtētu biezumu

Daži cilvēki saka, ka tapetes kvalitāte ir atkarīga no biezuma, bet tā nav. Fona tapešu kvalitāte galvenokārt ir saistīta ar papīra kvalitāti, meistarību un pacietību. Izvēloties, uzmanīgi jāpieskaras fonam, lai sajustu, ka vietējā tirgū ražotie tapetes parasti ir mīksti pieskārienam un ļoti izturīgi. Šī ir augstākā pakāpe; savukārt no ārzemēm importēto tapešu blīvums ir lielāks un tās ir kompaktas nekā vietējā tirgū ražotas tapetes.

5.testa nodilumizturība

Nodilumizturības stiprums var tieši atspoguļot tapetes kvalitāti. Kvalitatīvas un kvalitatīvas tapetes var vienkārši berzt, un tām pēc beršanas nav nekādas ietekmes uz visu. No otras puses, daži zemākas kvalitātes fona attēli tiks sabojāti vai parādīsies ūdens traipi, ja tos nedaudz berž. Tāpēc, izvēloties, jums ir jāsaskrāpē izvēlētais fona attēls ar zīmuli un pēc tam jādzēš ar dzēšgumiju. Tie, kas pēc berzes neatstāj pēdas, tiek uzskatīti par augstākās kvalitātes, un tiem, kuriem ir pēdas, ir trūkumi.

6. Ūdensizturības noteikšana

Ja tapetes nav ūdensnecaurlaidīgas, tas ietekmē ne tikai pašas tapetes, bet arī siena kļūs sapelējusi. Tāpēc, izvēloties fonu, jums uz tā jāuzpilina piliens ūdens un jāgaida 2 ~ 3 minūtes. Ja ūdens nav iemērc, tas nozīmē, ka šīs tapetes ir ar labu ūdensizturību un ir zemākas kvalitātes.

7. Apskatiet vides aizsardzības indeksu

Vai vides aizsardzība ir cieši saistīta ar mūsu fizisko veselību. Izvēloties fona attēlu, vispirms varat pārbaudīt, vai fona fonam nav nekādas smakas. Vislabāk to uz īsu laiku sadedzināt uz vietas. Tapetes ar augstu vides aizsardzības indeksu pilnībā deg, bez asa smarža un biezi dūmi.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas eiropas damasta tapetes mājas dekoru ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet eiropas damasta tapetes mājas dekoriem no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana