Mūžības nevainības pelnu pelēka sudraba un baltas prizmas tapetes viesistabai

produkta informācija 1. Fona tapetes ir viegli noņemt, un tās ir viegli nomainīt. 2. Kad tapetes ir netīras, varat tās notīrīt ar netīrāku lupatu, jo tās ir ūdensnecaurlaidīgas. 3. Mēs ticam, ka vislabākā būs vislabākā kvalitāte, pievilcīgs dizains un saprātīga cena. Šāda veida...

Produkta detaļas

produkta informācija

抬头 图片 .jpg

1. Fona attēlu ir viegli noņemt, un to ir viegli nomainīt.

2. Kad tapetes ir netīras, varat tās notīrīt ar netīrāku lupatu, jo tās ir ūdensnecaurlaidīgas.

3. Mēs ticam, ka vislabākā būs vislabākā kvalitāte, pievilcīgs dizains un saprātīga cena.


Šāda veida tapetēs tiek izmantots ekskluzīvais pielāgotais 158 GSM Ahlstrom neaustais papīrs, ūdens šķīdinātāja tinte no Vācijas, 100% videi draudzīgs.Mūsu dizainers tam pievērš lielu uzmanību, lai līnijas būtu vienkāršas un izskatās ērti, paneļa krāsa un zeltaini krāsa ir maiga fona priekšā, visi izskatās tik dabiski, it kā tie būtu tieši tādi, kādi viņi ir. Ja jūs patiešām vēlaties izmēģināt kaut ko tik vienkāršu un augstas kvalitātes kvalitāti, lūdzu, izmēģiniet šāda veida tapetes.

Lanca rūpnīca tika izveidota 2008. gadā, tagad tai ir 4 ražošanas līnijas un 70 kvalificēti darbinieki, 5 miljonu ruļļu ražošanas jauda gadā , galvenokārt eksportēti tapetes un OEM sienas gleznojumi uz Milddle East, Dienvidāziju, Dienvidameriku, Eiropu, Irānu, Krieviju un Amerika. Mūsu klientu vidū ir aģents vai izplatītājs visā pasaulē, viesnīcu projekts vai valdības projekts, sabiedrisko izklaides rotājumi utt.


Izmeklēšana