Bezgalīgas vasaras zaļās palmas fona attēli

Ar šīm palmu lapu tapetēm vienmēr ir vasara! Šīs salas šiks dizains ir veidots siltos meža zaļās un chartreuse toņos. Liela mēroga dēļ būtu satriecoša sienas. Bezgalīgas vasaras zaļās palmas fona attēli.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Bezgalīgas vasaras zaļās palmas fona attēli

LCWX249-7820xs

LCWX249-8201s

Ar šīm palmu lapu tapetēm vienmēr ir vasara! Šīs salas šiks dizains ir veidots siltos meža zaļās un chartreuse toņos. Liela mēroga dēļ būtu satriecoša sienas. Bezgalīgas vasaras zaļās palmas fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viens no bezgalīgās vasaras zaļās palmas foniem, kas tiek pārdoti karstā veidā. Lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

4 sitieni, lai viegli iegūtu tapetes pelējuma problēmu

Vispirms izvēlieties elpojošu materiālu

Tirgus tapetes ir žilbinošas, neaustas tapetes, PVC gumijas tapetes, tīra papīra tapetes, dabīgu tapešu izstrādājumi, starp kuriem neaustajām tapetēm ir vislabākā elpojamība, kā arī ir viegli izvadīt sienas ūdens tvaikus.

Otrkārt, lai nodrošinātu, ka siena ir sausa

Pēc cementa pabeigšanas siena parasti ir jāuztur no 20 dienām līdz 40 dienām, lai pirms tapešu ieklāšanas sienas virsma būtu pilnīgi sausa. Pievērsiet īpašu uzmanību arī tam, vai nav sajauktas jūras smiltis, jo jūrā ir augsts sāls saturs un tā ir viegli absorbējama ūdenī. Protams, sienas sprauga ir arī jāaizpilda, lai izvairītos no tukšas mucas.

Treškārt, pievērsiet uzmanību bruģa kvalitātei

Kā saka: "Trīs punkti un septiņi darba dalījumi", neatkarīgi no tā, cik laba ir arī celtniecības materiāla kvalitāte. Papildus tam, lai pievērstu uzmanību tam, vai mozaīka ir izlīdzināta, ir precīzi jāizspiež saraušanās šuves rezervētais platums un jācenšas arī izvairīties no saraušanās šuves atveres, kas tieši vērsta pret vēja atveri.

Ceturtkārt, pareiza apkope

Neatkarīgi no tā, vai būvniecības laikā, vai 24 stundas pēc pabeigšanas mēģiniet neatvērt durvis un logus, jo pārmērīgs konvekcijas vējš tapetes ātri nožūs un radīs nevienmērīgu saraušanos. Pēc pabeigšanas ir jāpievērš uzmanība ventilācijas pielāgošanai, lai novērstu mitruma iekļūšanu adhēzijas stingrībā.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas bezgalīgo vasaras zaļo palmu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet nebeidzamas vasaras zaļās palmas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana