Elegants zelta damasta fona attēls

Krāšņi damasta tapetes, kas līdzsvaro matētās lina kontrastu ar zelta mirdzuma mājienu. Ar šo devīgo damastu stilizējiet perfektu greznu paradīzi, lai mājām pievienotu bijību iedvesmojošu papildinājumu. Izvēlieties šo pārejas fona attēlu, lai jūsu telpā ienestu mūžīgu rāmumu. Elegants zelta damasta fona attēls.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Elegants zelta damasta fona attēls

Krāšņi damasta tapetes, kas līdzsvaro matētās lina kontrastu ar zelta mirdzuma mājienu. Ar šo devīgo damastu stilizējiet perfektu greznu paradīzi, lai mājām pievienotu bijību iedvesmojošu papildinājumu. Izvēlieties šo pārejas fona attēlu, lai jūsu telpā ienestu mūžīgu rāmumu. Elegants zelta damasta fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām Elegant Gold Damask fona attēliem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapetes, Mīliet to, Saglabājiet to

Iekšējie pārstāvji norādīja, ka vairums patērētāju zina tikai pirkt skaistas tapetes, bet nesaprot, kā tās saglabāt. Slikti ieradumi var viegli izraisīt fona plaisas un deformācijas, kā rezultātā ievērojami saīsinās kalpošanas laiks. Tapetes ikdienas uzturēšana nav grūta. Pievēršot tam uzmanību, var paildzināt tā kalpošanas laiku.

1. Dienas laikā pievērsiet uzmanību ventilācijai. Ventilācija notur fonu sausu un viegli neplaisā.

2. Izvairieties no karsta gaisa pūšanas pret fona attēliem. Tā kā tapetes, uzkarstot, ir pakļautas plaisāšanai un krāsas maiņai, ziemā sildot, lietotājiem nevajadzētu novietot sildīšanu un gaisa kondicionēšanu tieši uz tapetes.

3. Mēneša laikā pēc tapetes ielīmēšanas temperatūras starpībai starp iekštelpām un āra nedrīkst būt pārāk liela. Ja temperatūras starpība starp iekštelpām un āra ir pārāk liela, fona tapešu plaisāšanu ir viegli izraisīt, it īpaši ziemā un vasarā. Ja gaisa kondicionieris tiek ieslēgts, lai paaugstinātu vai samazinātu iekštelpu temperatūru, temperatūras starpība starp telpu un āra temperatūru būs pārāk liela, un tapešu uzturēšana ir ļoti slikta.

4. Neļaujiet asiem galdu un krēslu stūriem vērsties pret fonu. Tam ir tendence uz izciļņiem, kas var izraisīt fona plaisas un ietekmēt estētiku.

5. Pievērsiet uzmanību tapešu ikdienas tīrīšanai. Ja tas netiek notīrīts ilgu laiku, putekļu uzkrāšanās būs pārāk dziļa, un traips, iespējams, iekļūs tajā, un to notīrīt būs grūti. Ikdienas tīrīšanai notīriet putekļus ar putekļu sūcēju un spalvu putekļiem. Katru 3-6 mēnešus varat izmantot sūkli, kas iemērc atšķaidītā mazgāšanas līdzeklī, un pirms noslaukšanas sūkli nosusināt. Tas ir paredzēts, lai sūklis nevarētu pārāk daudz ūdens un ūdens iekļūt tapetēs, kas radītu pelējumu.

6. Uz fona tapetes ir pūslīši, ko var salabot. Kad mala ir parādījusies, varat izmantot īpašu tapetes līmi, lai notīrītu tapetes aizmuguri, un pēc tam to noskrāpē ar skrāpi, lai to pielīmētu. Ja notiek putošana, līmes ievadīšanai varat izmantot šļirci, pēc tam viegli nospiežot, lai notīrītu lieko līmi. Izvēloties tapešu līmi, pievērsiet uzmanību videi draudzīgas līmes izvēlei, jums jāizvēlas augu ciete, kas nesatur līmi, nelietojiet līmes pulveri, kas satur daudz formaldehīda, kā arī līmi.Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas eleganto zelta damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet elegantās zelta damasta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana