Eleganti zelta dambja modeļa fona tapetes

Metāla kolekcijā ir stilīgi metāla raksti, kurus iedvesmojuši tradicionālie damaski, medaljoni un ziedu zīmējumi. Katrs raksts ir nedaudz teksturēts. Eleganti zelta dambja modeļa fona tapetes

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Metāla tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Metāla rakstura tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Eleganti zelta dambja raksta fona attēli

金属 营销图

LCJH038-501s

LCJH038-502xgLCJH038-506xgLCJH038-503xg

LCJH038-504LCJH038-501LCJH038-507

Metāla kolekcijā ir stilīgi metāla raksti, kurus iedvesmojuši tradicionālie damaski, medaljoni un ziedu zīmējumi. Katrs raksts ir nedaudz teksturēts. Eleganti zelta dambja modeļa fona tapetes


Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām izpārdošanām Elegant Gold Damask Pattern Metallic Wallpaper. Lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā zināt, vai fona tapetes ir izstrādājums?

1 - sajauciet un uzklājiet ielīmēt

Tagad sajauciet līmi un, sākot no papīra augšdaļas, ar savu līmjavu vai putu veltni dāsni uzklājiet līmi pirmās sloksnes aizmugurē. Mēģiniet vienmērīgi noklāt papīru un pievērsiet īpašu uzmanību tam, lai būtu pārklātas pat pašas malas, jo šuves ir vissvarīgākās, lai nodrošinātu papīra nūjas un tās vienkārši nelobītos no sienas! Padariet papīru mitru, bet ne piesūcinātu.

Ielīmējiet papīra augšējo pusi, rezervējiet to, kā lasīsit zemāk, pēc tam turpiniet ielīmēt apakšējo pusi, rezervējiet apakšējo pusi un atstājiet to uzsūkties. Abi tapetes gali tiks salocīti, lai tie sakristu pa vidu.

Alternatīvi varat izmantot tapešu ielīmēšanas mašīnu, jo to cenas ir ļoti dažādas, taču tos var arī iznomāt. Izmantojot vienu no šīm ērtajām, dandy mašīnām, vienā galā ievietojat tapešu rullīti, bet otrā - ārā, un tas ir lieliski ielīmēts. Tapetes joprojām ir jārezervē.

Turpinājums sekos...

Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas eleganto zelta damasta rakstu metālisko tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, nopērciet lētas un importējiet elegantas zelta damasta modeļa metāla tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana