Elegants stikla fāzes fons sienai

Mūžīgais svītru raksts maigās, nomierinošās krāsās ar dažiem papildu pārsteigumiem padara šos tapetes par elegantu izcelšanu, kas pacels katru istabu. Neskaitāmas stikla pērlītes piesaista gaismu, uzsverot reljefa veida struktūru un mirdzošo apdari. Eleganti stikla fāzēm fona tapetes pie sienas.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Eleganti sienas fona stikla fāžu foni

小玻璃珠营销图 750LCWX192-7201

LCWX192-7206x

Mūžīgais svītru raksts maigās, nomierinošās krāsās ar dažiem papildu pārsteigumiem padara šos tapetes par elegantu izcelšanu, kas pacels katru istabu. Neskaitāmas stikla pērlītes piesaista gaismu, uzsverot reljefa veida struktūru un mirdzošo apdari. Eleganti stikla fāzēm fona tapetes pie sienas.

Jūsu pārlūkošana ir viena no ļoti izpārdotajām elegantām stikla fāzēm, kas paredzēta wall.pls. Pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Vermikulīta vizlas fona attēli

Vai jūs nodarbojaties ar savas mājas labiekārtošanu un vēlaties to padarīt pēc iespējas siltu, mājīgu un unikālu? Šajā gadījumā jūs vienkārši nevarat iztikt bez Vermiculite Mica tapetes. Izmantojot šos skaistos un neparasti faktūrētos sienu pārklājumus, kas izgatavoti no unikālas dārgo minerālu kombinācijas, pārveidojiet jebkuru telpu Brīnumzemē. Šie grezni teksturētie sienas pārklājumi ir dekorēti ar mirdzošu, spīdīgu vizlu. Tāpēc viņiem ir grezna 3D faktūra, kas atspoguļo gaismu un rada satriecošu efektu. Šīs sērijas tapetes ir ideāli piemērotas visdrosmīgākajiem, izsmalcinātākajiem, krāšņākajiem dizainparaugiem. Tie sastāv no sīkiem dārgakmeņiem, kas rotā visas sienas. Šī kolekcija sastāv no dažādām kompozīcijām: neapstrādāta griezuma, apdrukāta, reljefa vizla, dabiska, smalka vizla un šī materiāla maisījumi ar pārstrādātu papīru vai olefīnu.

  Izmantojot to oriģinālo un izsmalcināto pērļu apdari, kas piesātināta ar unikālām un neatkārtojamām dzirkstošām plankumiem, jūs varat izveidot pārsteidzošu dizainu, kas ilgi atmiņā paliek. Šo sienu pārklājumu mirgošana padara tos ideālus gaiteņu izgaismošanai vai pievilcīgu akcentu pievienošanai galvenajai sienai jebkurā telpā. Nevainojami dizaini paši par sevi ir īpaši iespaidīgi un neaizmirstami, kad tos izmanto telpā, tāpēc tie piešķir modernitātes un krāšņuma pieskārienu, smalki uzsver tā īpašnieka unikālo garšu.

Šīs sērijas augstas kvalitātes, nodilumizturīgi un karstumizturīgi tapetes ir izgatavotas no diviem dabīgiem minerāliem - vermikulīta un vizlas. Vermikulīts izceļas ar siltumizolējošām un ugunsizturīgām īpašībām, un vizla ir kvarca un granīta hibrīds, kas apdarei piešķir izcilu 3D spīdumu. Vermikulītu iegūst, biotītu vai flogopītu apstrādājot ar atmosfēras iedarbību vai hidrotermiski, lai izveidotu absorbējošu karstumizturīgu materiālu, un vizlu iegūst ķīmiskā reakcijā starp kvarcu un granītu. Kopā šie divi dabīgie minerāli rada pārsteidzoši skaistu un izturīgu pārklājumu, ko var uzklāt uz sienām.

Krāsa ir pirmais un visspēcīgākais emociju ģenerēšanas elements, kas ir tieši saistīts ar mūsu vizuālo uztveri, un Vermikulīta vizlas fona tapetes ir dažādās krāsās: pelēkā, kokogles, melnā, sudraba, zelta, šampanieša, baltā, zaļā, koperētā utt.

Ja vēlaties, lai jūsu mājās vienmēr valdītu siltuma un komforta atmosfēra, mēs iesakām pievērst uzmanību apbrīnojamajiem un unikālajiem šāda veida tapetes, kas izgatavoti no Vermikulīta un Vizlas.

Vermikulīta vizlas tapetes priekšrocības:


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas elegantajiem stikla fāzēm fona tapetes sienu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet no mūsu profesionālās rūpnīcas elegantas stikla fāžu fona tapetes sienām.
Izmeklēšana