Elegants Cream Damask fona attēls

Sarežģīts pelēks damasks samba krēmkrāsas fonā šajā elegantajā fonā. Tā raibs dizains piešķir šai izdrukai izmēru izskatu. Elegants Cream Damask fona attēls.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Elegants Cream Damask fona attēls

Sarežģīts pelēks damasks samba krēmkrāsas fonā šajā elegantajā fonā. Tā raibs dizains piešķir šai izdrukai izmēru izskatu. Elegants Cream Damask fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viens no Elegant Cream Damask fona attēliem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

1. Cena: Gan sienas audums, gan tapetes ir mājas apdares materiāli. Atbilstoši dažādu sienas audumu kvalitātei tirgū cena ir aptuveni 100 juaņas par kvadrātmetru, un tradicionālās tapetes parasti ir aptuveni 30 juaņas par rullīti.

2. Materiāls: Galvenā atšķirība starp tapetes un sienu pārklājumu ir pamatnes materiāls. Tapetes pamatmateriāls ir celulozes pamatne, un sienas auduma pamatne ir no šķiedras neausta auduma vai austa krusta auduma.

3. Vides aizsardzība: Sienas audumam ir īpaša līmjava, bez smakas, un vides aizsardzības indikatori atbilst valsts iekšējā apdares noteikumu prasībām. Jūs varat palikt tajā pašā būvniecības dienā. Tradicionālās tapetes galvenokārt izmanto pašas tapetes, bet līmi izmanto reti. Pēc būvniecības pabeigšanas to parasti var pārvietot 3 dienu laikā.

4. Tekstūra: Parasti sienas audums ir labāks nekā tapetes.

5. Noturība. Tapešu krāsu noturība ir slikta, un laika gaitā nevar izslēgt izbalēšanas un dzeltenības parādību. Otrais sienas audums ir izgatavots no poliestera šķiedrām, kas ir apvienotas un savītas, tāpēc tā fiksēs krāsu, salīdzinot ar tapetes. Iespējas būs labākas, un aizturēšanas laiks būs ilgāks.

6. Apkope: tapetes vidē ar augstu mitruma līmeni ir viegli atveidot pelējumu, ne tikai iznīcinot dekoratīvo efektu, tapetes arī tiks sabojātas un nevar tikt salabotas; un bezšuvju sienas audums ir daudz mitrumizturīgāks un elpojošāks nekā tapetes, ja vien piesārņojumu ir viegli tīrīt, tas pats Daļējais skrubis neberzēsies un nesaplīsīs, neatstājot pēdas.

Iepriekš minētais ir tapešu un sienu pārklājuma ieviešana. Es nezinu, vai tas visiem palīdzēs atšķirt atšķirību starp viņiem. Galu galā, kaut arī tapetes un sienu pārklājumi ir ļoti atšķirīgi, faktiskā atšķirība joprojām ir ļoti liela. Ieteicams doties uz lauku, lai izvēlētos sev tīkamo produktu. Protams, lūdzu, atgādiniet visiem, ka tirgū tapešu sienu segumos izmantotā līme ir haotiskāka, tāpēc, veicot pirkumu, jums jāapstiprina sertifikācijas zīme uz iepakojuma, lai nodrošinātu produkta regularitāti un izvēlētos kaitīgumu. Produkts ar maigu saķeri.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas eleganto krējuma damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet elegantās krēmveida damasta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana