Ecellent Glitter ģeometriskas vizlas sienu pārklājums

Pievienojiet savai telpai dimensiju ar šo apbrīnojamo dzirkstošo vizlas fonu. Šampanieša fons atstaro gaismu no vizlas mirdzuma. Pārāk vēsa pelēka krāsa saglabā dizainu svaigu un modernu. Ecellent Glitter ģeometriskas vizlas sienu pārklājums

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!Informācija par produktu

● Raksts: Vizlas tapešu sērija

● Piedāvā ģeogrāfisko mirdzumu izcelšanu

● Skaisti ģeometriski rakstaini fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Elegants mājas dizaina vizlas fons

Rising sun 蛭石营销图 750

LCWX205-210701s

LCWX205-210702 x

LCWX205-210703LCWX205-210702LCWX205-210701LCWX205-210705LCWX205-210704

Pievienojiet savai telpai dimensiju ar šo apbrīnojamo dzirkstošo vizlas fonu. Šampanieša fons atstaro gaismu no vizlas mirdzuma. Pārāk vēsa pelēka krāsa saglabā dizainu svaigu un modernu. Ecellent Glitter ģeometriskas vizlas sienu pārklājums

Jūsu pārlūkošana ir viena no karstā izpārdošanas Ecellent Glitter Geometric Mica sienu pārklājumiem, lūdzu , pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā ar fonu izvēlēties videi draudzīgu izvēli

Vinila tapetes

Bažas par vinila tapetēm lielākoties ir saistītas ar faktu, ka naftas (ti, vērtīga fosilā kurināmā) izgatavošanai ir nepieciešams, un ka pēc tam GOS (gaistošie organiskie savienojumi) tiks izdalīti visā tā kalpošanas laikā.

Kaut arī tehniski vinila ir mazāk zaļa tapetes opcija, ir svarīgi atzīmēt, ka pēdējās desmit gadu laikā tas ir guvis ievērojamu progresu. Vinila ir visplašāk izmantotā plastmasa uz planētas, bet tajā tiek izmantots mazāk naftas nekā jebkura cita plastmasa, un, lai gan gadu gaitā ir palielinājies tās ražošanas apjoms, ir samazinājies arī GOS (gaistošo organisko savienojumu) daudzums. Savienojumi) tas izstaro. Tiem, kas nav pazīstami ar to, kas ir GOS: GOS faktiski ir atrodams gandrīz visās lietās, sākot no krāsas līdz dezodorantam un beidzot ar svaigi ceptu maizi, un būtībā, sajaucoties ar gaisu, tās rada ozonu. Ozons ir laba lieta, ja tas atrodas pie ozona slāņa, un tas bloķēja kaitīgos saules starus no Zemes, bet lejā zemes līmenī ozons tikai veicina smogu un kaitē lauksaimniecības kultūrām. Vissliktākie GOS emisiju pārkāpēji ir automobiļu rūpniecība un ražošana, tomēr starp visām patēriņa precēm arhitektūras pārklājumi (ieskaitot daudz aizskarošāku produktu - krāsu) rada milzīgus 9% no GOS izmešu apjoma.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas ecellent glitter ģeometriskās vizlas sienu seguma ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet ecellent glitter ģeometriskās vizlas sienu segumus no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana