Sapņojot zelta līniju metālisko tapeti

Fantastiskās Lanca zelta krāsas streamera dizaina tapetes, līnijas ir gludas un dabiskas, siltas un ērtas. Piemērots stilīgai mājas dekorēšanai. Sapņojot zelta līniju metālisko tapeti

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Metāla tapešu sērija

● piedāvā krāsainu mirdzošu fonu efektu

● Metāla rakstura tapetes

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Sapņot zelta līniju metālisko fonu

金属 用图1000

LCJH039-801s

LJCH039-803xg

LCJH039-806LCJH039-805LCJH039-804LCJH039-803LCJH039-802LCJH039-801

Fantastiskās Lanca zelta krāsas streamera dizaina tapetes, līnijas ir gludas un dabiskas, siltas un ērtas. Piemērots stilīgai mājas dekorēšanai. Sapņojot zelta līniju metālisko tapeti

Jūsu pārlūkošana ir viena no pārdotajām Dreaming Gold Lines Metāliskajām fona tapām, lūdzu, pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Izpratne par fonu simboliem

Padziļināts tapešu simbolu skaidrojums

Izvēloties fonu, ir jāņem vērā ne tikai dizaina elementi. Pakarināšanas grūtības pakāpe, tas, cik intensīva ir satiksme apgabalā, kur tas tiek pakārts, un ekspozīcijas apjoms, ko tas pavērs gaismā, ir starp daudzām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties fonu. Pirms iepirkšanās iepazīstieties ar šiem fonu simboliem, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies funkcionāli piemērotu fonu, kas kalpos nākamajiem gadiem!

Raksta atbilstība

Lielākajai daļai tapešu ir modelis, kas ir jāsakārto, un daži ir sarežģītāki nekā citi. Raksta atbilstības veids ietekmēs to, cik daudz tapetes jums būs jāiegādājas, kā arī to, kā jums būs nepieciešams pakārt tapetes un cik grūti tas būs.

Bezmaksas spēle

image

Sauktas arī par “atvērto spēli”, “bez mača”, “izlases spēles” vai “bez atkārtošanas”. Šajā fona attēlā nav neviena dizaina elementa, kas būtu jāsakārto. Tāpēc to ir visvieglāk pakārt, jums tas būs vajadzīgs mazāk, un tas radīs vismazāk atkritumu.

Taisnā spēle

image

Taisnas spēles fona attēlam ir modelis, kas ir jāsakārto, bet katra tapetes josla būs tieši tāda pati. Taisnās spēles fona attēlus nav pārāk grūti pakārt, un tie radīs vairāk atkritumu.

Ofseta mačs

image

Atkarībā no atkārtotās vērtības nobīdes fona attēli var būt “puse krituma” vai “vairāku kritumu”. Ar pusi pilienu fona tapetes visas pārējās sloksnes būs vienādas, un ar vairākām nomešanas reizēm tās varētu neatkārtoties 3 vai vairāk sloksnēs! Šīs ir visgrūtākās tapetes, kuras var pakārt, un rada ievērojamu atkritumu daudzumu.

Lai iegūtu vēl padziļinātu bezmaksas spēles, tiešās spēles un ofseta spēles skaidrojumu un to, kā aprēķināt, cik fona tapetes katram iegādāties, skatiet mūsu rakstu Fona attēla modeļa atbilstības skaidrojums.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnā, kas sapņo par zelta līniju metāla tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet sapņojošās zelta līniju metāla tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana