Smalki ziedošu ziedu fona attēli

Dekoratīvie ir damasku, lokveida un papildinātu faktūru kolekcija. Šim tradicionālajam fonam ir dažādas mazas vai lielas mērogotas izdrukas ar mirdzošām metāla detaļām. Šie drosmīgie, elegantie raksti padarīs izsmalcinātu paziņojumu jebkurā telpā. Smalki ziedošu ziedu fona attēli.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Ziedu PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaisti ziedu fona attēli

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Smalku ziedošu ziedu fona attēli

Dekoratīvie ir damasku, lokveida un papildinātu faktūru kolekcija. Šim tradicionālajam fonam ir dažādas mazas vai lielas mērogotas izdrukas ar mirdzošām metāla detaļām. Šie drosmīgie, elegantie raksti padarīs izsmalcinātu paziņojumu jebkurā telpā. Smalki ziedošu ziedu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no smalku ziedošu ziedu tapetēm. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kāda ir atšķirība starp slapjām un sausām tapetēm?

Ja fona attēlam ir izspiesšanās, jums ir jālauž izspiesums un jāizliek līme vai jāizņem gaiss un jāieliek līmē pārstrādei. Tapetes parasti iedala divos veidos: slapjš un sauss. Mitrās pastas metode kādu laiku tika plaši izmantota, taču mitrai pastai ir zināmi trūkumi, tas ir, pēc tam, kad apakšējais papīrs ir iegremdēts ūdenī, līmi ir grūti pielīmēt papīra virsmai, izraisot pīlings. Mūsdienās plaši izmanto sausās pastas metodi. Tās priekšrocība ir tāda, ka pēc līmes uzklāšanas uz tapetes aizmugures pastas atstāj uz dažām minūtēm, un tās stiprums ir vairāk nekā divkāršojies nekā mitrās pastas, un abas šuves puses neradīs izplatīta pīlinga parādība.

Tapešu multi-veikals šodien iepazīstinās jūs ar fona tapetes sausas un mitras ielīmēšanas metodēm. Sausai pastai jāpārvalda līmes uzklāšanas pakāpe. Tajā pašā laikā būvniecības laikā jums jāpievērš uzmanība arī noteiktām prasmēm:

Pirmkārt, lai novērstu pelējuma rašanos uz tapetes, laka pirms bruģēšanas ir jānoslauka uz sienas. Lai tapetes neiespiestos, krāsai jābūt sausai;

Otrkārt, jāizmanto īpaša līme, un proporcija stingri jāīsteno saskaņā ar instrukcijām;

Treškārt, bruģējot tapetes, kurām nepieciešams parkets, ziedi jāsāk no vidus;

Ceturtkārt, kad pārāk daudz līmes pārpludina tapetes virsmu, tā jānotīra ar sūkli, nevis ar dvieli;

Piektkārt, pēc tapetes ielīmēšanas ar nelielu suku atveriet tapetes šuves abas malas un vēlreiz notīriet līmi. Tajā pašā laikā šuvi nevar pārāk bieži berzt, pretējā gadījumā tapetes kļūs melnas;

Sestkārt, ja tapetēm ir bungas, ir nepieciešams izjaukt bungas un izlikt līmi vai izņemt gaisu un ievietot to līmē pārstrādei. Tapetes parasti iedala divos veidos: slapjš un sauss. Mitrās pastas metode kādu laiku tika plaši izmantota, taču mitrai pastai ir zināmi trūkumi, tas ir, pēc tam, kad apakšējais papīrs ir iegremdēts ūdenī, līmi ir grūti pielīmēt papīra virsmai, izraisot pīlings. Mūsdienās plaši izmanto sausās pastas metodi. Tās priekšrocība ir tāda, ka pēc līmes uzklāšanas uz tapetes aizmugures tā tiek uzlikta uz dažām minūtēm un pēc tam ielīmēta. Stiprums ir vairāk nekā divkāršots nekā mitrās pastas stiprumam, un šuves abas puses neradīs kopēju pīlingu.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas smalko ziedošo ziedu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet smalku ziedošu ziedu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana