Tumši zils damasta fons sienas dekoram

Vecās pasaules elegance tiekas ar jauno pasaules dizainu. Šim tumši pelēkajam un zilajam damastam ir šķipsnas efekts un paaugstināta tintes tekstūra. Ēdenes dārzs ir neaustas, neaustas tapetes. Tumši zils damasta fons sienas dekoram.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Tumši zilas damasta tapetes sienas dekoriem

Vecās pasaules elegance tiekas ar jauno pasaules dizainu. Šim tumši pelēkajam un zilajam damastam ir šķipsnas efekts un paaugstināta tintes tekstūra. Ēdenes dārzs ir neaustas, neaustas tapetes. Tumši zils damasta fons sienas dekoram.

Jūsu pārlūkošana ir viena no tumši zilās damas krāsas tapetes sienas dekoriem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā izvēlēties pareizo fona attēlu

Vispirms nosakiet stilu

Mājas kopējam stilam ir noteikts virziens, lai izvēlētos piemērotāko fonu. Pēdējo divu gadu laikā tapešu izstrāde ir kļuvusi ātrāka un ātrāka, un raksti un veidi ir nepārtraukti atjaunoti, kā rezultātā ir izveidojusies daudzveidīga modes tendence.

Naturālisms Cilvēki bieži pārvietojas starp dzelzsbetonu un satiksmi, un daba ir nepieejamā vietā. Istaba ar diviem zaļu tapešu toņiem rada sajūtu, ka atrodaties aizņemtā pilsētā un mājās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saskaņots ar flīžu vai koka grīdu, tas ir piemērots mazām mājām. Pati zaļai ir ērts un uzkrītošs efekts, tāpēc tā ir laba izvēle viesistabai un guļamistabai.

Ar rokām apgleznotas pēc pasūtījuma Ar rokām apgleznotas tapetes parasti tiek zīmētas pēc tuvuma dabai, piemēram, dekorācijas, ziedi, putni un ainavas. Vairāk pielāgotu radošu ilustrāciju ir uz sienas. Tā kā tas ir apgleznots ar rokām, tas nav tik stingrs kā citi raksti. To var pielāgot atbilstoši istabas stūriem, un tajā ir noteikts stāsts un mākslinieciskā izjūta. Ja tas ir aprīkots ar lustru, prožektoru kartēšana ir absolūti skaista.

Zema taustiņa luksusa Eiropas stils vienmēr ir bijusi populāra tendence tirgū, neviens. Bet pārāk uzkrītošais raksts ir ekstravagants, bet pārāk pārspīlēts. Intraverts un elegants vairāk atbilst ķīniešu estētikai. Papildus krāšņumam dziļais reljefs parāda arī aristokrātisko atmosfēru. Dažādu materiālu krāsu kombinācija ļauj vieglāk radīt greznības sajūtu.

Otrais atlasiet materiālu

Tirgū izplatītās tapetes aptuveni klasificē trīs kategorijās: PVC tapetes, neaustas tapetes un tīra papīra tapetes. Nišā ir arī zīda, salmu un zelta folijas tapetes, taču tās tiek izmantotas tikai kā izrotājums to augsto izmaksu un neērtās aprūpes dēļ.

PVC tapetes tiek nosauktas pēc tam, kad uz pamatpapīra ir pārklāts PVC (polivinilhlorīda) slānis. Pēc salikšanas, reljefa veidošanas un drukāšanas tas veido smalku fonu. Starp tiem dziļi reljefās tapetes sauc par “cirsts mākslas darbiem tapetēs” ar smalko un smalko reljefu un dažādiem rakstiem. Izturība pret mazgāšanu ir tā lielākā priekšrocība. Ja lietošanas laikā tas iekrāsojas, noslaukiet to ar mitru dvieli vai sūkli. Trūkums ir tāds, ka gāzes caurlaidība nav tik laba kā tīra papīra tapetēm, un to ir viegli pelēt uz slapjas sienas.

Neaustas tapetes Tapetes, kas izgatavotas no dabīgām augu šķiedrām, piemēram, kokvilnas un kaņepēm. Nozare to sauc par “tapetēm, kas elpo”, un tas ir populārākais jaunais zaļais materiāls pasaulē. Ļoti piemērots zemām grīdām vai villām ar lielu mitrumu. Papildus drukāšanai neaustie fona attēli ietver flokšanu, izšūšanu, smiltis, smilšakmeni un citus modeļus un veidus. Bet krāsa ir gaišāka, taču tā var radīt vieglu un siltu atmosfēru telpās.

Tīra papīra tapetes Visām celulozes tapetēm ir laba gaisa caurlaidība un izcils drukas efekts. Vides aizsardzība ir arī visaugstākais līmenis starp visām tapetēm. Mūsdienās tā ir jauna zaļās mājas dekorēšanas tendence vides aizsardzības un veselības ziņā. Īpaši uzlabotās jaunās tapetes ir izturīgākas pret pūslīšu veidošanos, antistatisku un bez putekļiem. Tā kā tas ir papīrs, tas nav izturīgs pret mitrumu, izbalē un tam ir liela saraušanās, kas ir viegli veidojams šuvēm un tam ir augstas tehniskās prasības celtniecības darbiniekiem.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas tumši zilās damas krāsas tapetes sienas dekoru ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet tumši zilas damas krāsas tapetes sienas dekoriem no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana