Mūsdienu vienkārša faktūra stikla lodītes fona attēli

Vasaras diena pie Arābijas jūras starp pasteļzilām palmu lapām, kas mirdz pusdienlaika saulē. Šīs stikla lodītes fona ar taustes reljefa struktūru izstaro savu jūras atmosfēru katrā telpā, kur nepieciešama eksotiska svaiguma pieskāriens. Mūsdienu vienkārša faktūra stikla lodītes fona attēli.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

● Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

● Raksturīgs spīduma stikla lodītes raksts

● Ideāli piemērots dzīvojamās istabas ielīmēšanai

● Ruļļa izmērs: 0,914 * 5,5 miljoni (± 5%)

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Mūsdienu tapetes ar vienkāršu faktūru no stikla lodītēm

小玻璃珠营销图 750

LCWX188-SL2501s

Vasaras diena pie Arābijas jūras starp pasteļzilām palmu lapām, kas mirdz pusdienlaika saulē. Šīs stikla lodītes fona ar taustes reljefa struktūru izstaro savu jūras atmosfēru katrā telpā, kur nepieciešama eksotiska svaiguma pieskāriens. Mūsdienu vienkārša faktūra stikla lodītes fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām mūsdienu tekstilmateriāla faktūras stikla pērlēm wallpaper.pls. Pārbaudiet vairāk mūsu vietnes dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā notīrīt tapeti?

Tapetes tīrīšana no netīrumiem faktiski ir ļoti vienkārša lieta, ja ievērojat vairākus pamatnoteikumus. Mēs šajā rakstā centīsimies jums palīdzēt.

Pirmkārt, vienmēr ir nepieciešams ķīmiski notīrīt tapetes, savākt putekļus, kas uzkrājas griestu stūros (tas tiek darīts ar slotas vai lupatiņas palīdzību uz mopas), un pašus tapetes notīrīt. Šī darbība jāveic regulāri, kā arī bez neveiksmēm pirms tapetes mitras tīrīšanas.

Lai iegūtu tapetes mitrai tīrīšanai, lūdzu, pārbaudiet tapetes veidu, jo šajā gadījumā tas ir ļoti svarīgi! Piemēram, ja jums ir tapetes Papīrs, Divpusējs vai Vienkāršs (izgatavots tikai no papīra), tās varēsit uzmanīgi noslaucīt tikai ar mīkstu, mitru paklāju. Jūs tos nevarat pārāk daudz "slapināt", jo tad jūs sabojāt sienas pārklājumus. Bet vinila tapetes "Hot Stamped" gadījumā jūs pat varat tās berzt un izmantot mazgāšanas līdzekli! Jums būs viegli notīrīt visus traipus no jūsu sienām!

Vieglu netīrumu gadījumā tapešu mazgāšana nerada tik lielas grūtības, kā tad būt dziļa piesārņojuma gadījumā? Ko darīt, ja fona attēlus iekrāso ar marķieri, sulu, kafiju vai pildspalvu ar filca galiņu? Ja jums ir mazgājams fons, tad tas nav tik grūti. Bet ja nē? Šeit ir daži padomi, kā rīkoties šādos gadījumos:

Starp citu, kā no tapetes noņemt plastilīnu? Tas nav tik vienkārši. Tomēr tas ir pilnīgi iespējams, ja jūs pareizi ieviesīsit visus ieteikumus. Tam, pirmkārt, piesārņojuma vieta jums būs jāpārklāj ar parastu papīra salveti, vienlaikus sildot problemātisko vietu ar genomu (ielieciet to vidējas temperatūras režīmā). Šajā gadījumā plastilīnam vajadzētu pielipt pie papīra salvetes virsmas. Eļļaino traipu paliekas, kas paliek no plastilīna, var novērst ar tik plaši izplatīta līdzekļa kā baltais spirts palīdzību. Tam vajadzētu palīdzēt.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem mūsdienu mūsdienu vienkāršo teksturētu stikla lodīšu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet mūsdienīgas vienkārša teksturēta stikla lodītes tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana