Klasiskas tekstilizstrādājumu ziedu un putnu tapetes

Šīs tapetes ar klasisko dīvaino dizainu, kas datēts ar 1883. gadu, ļaus eleganti atjaunināt jebkuru sienu. Izstrādāts Ķīnā, modeli izveidoja slaveni mākslas un amatniecības tapetes Lankā. Klasisko tekstilizstrādājumu ziedu un putnu fona attēli.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Klasiska tekstilmateriāla ziedu un putnu fona attēli

LCWX249-7810x xs

LCWX249-8101s

Šīs tapetes ar klasisko dīvaino dizainu, kas datēts ar 1883. gadu, ļaus eleganti atjaunināt jebkuru sienu. Izstrādāts Ķīnā, modeli izveidoja slaveni mākslas un amatniecības tapetes Lankā. Klasisko tekstilizstrādājumu ziedu un putnu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no tradicionālajām klasiskās tekstilizstrādājumu ziedu un putnu tapetes.pls, kas mūsu tīmekļa vietnē pārbauda vairāk dizainu, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Dzīvojamās istabas tapetes saskaņošanas prasmes

Pirmkārt, tā kā dzīvojamā istaba, kas vērsta uz ziemeļiem, izvēloties viesistabas tapetes krāsu, nav pakļauta saules gaismai, ieteicams izvēlēties tapetes, kuras vairāk sliecas uz siltām krāsām, kuras ir gaišākas un siltākas. Piemēram, izmantojot dažus izsmalcinātus tapetes modeļus (saldus un elegantus ziedus, putnus un citus elementus), lai izveidotu pamatni, tas ne tikai vienmērīgi vienkrāsains, bet arī parāda īpašnieka labo gaumi.

Otrkārt, uz dienvidiem vērstajā viesistabā ir visilgākais saules spīdēšanas laiks, un viesistabas tapetes var izmantot vēsas krāsas, lai cilvēki justos ērtāk, un telpas valdzinājuma indekss pastāvīgi palielinās. Lai izveidotu elegantu un siltu viesistabas vidi, vislabākais saīsne ir izmantot retro tapetes, lai izveidotu pamatni, ar skaistu un skaistu.

Treškārt, uz rietumiem vērsto dzīvojamo istabu ļoti ietekmē saules spīduma pakāpe. Salīdzinot ar virzienu, kas vērsts uz dienvidiem, arī viesistabas tapetes izvēlē mēdz izmantot vēso krāsu sistēmu. Protams, ir tik daudz dažādu izvēles veidu, tāpēc izvēles ir daudz, tik žilbinošas, neuztraucieties, ja vien galvenā uzmanība tiek pievērsta vispārējai izpratnei, piemēram, uz plediem fona ir spēcīga skotu stils kopā ar sauli - laba interpretācija par mācītāja stila atgriešanos pie dabas.

Ceturtkārt, tā kā dzīvojamā istaba, kas vērsta uz austrumiem, ir no šī vakara rīta, un dienas gaisma atstāj istabu, tāpēc gaišās krāsas tapetes ir vislabākās. Lai spilgti izteiktu viesistabas tēmu, ir rūpīgi jāizveido tilta izteiksme uz fona jostas līnijas un pēc tam jāmeklē fonam atbilstošie aksesuāri, lai saglabātu galveno krāsu starp mēbelēm un tapetēm, veidotu harmonisku vesela. Dodiet cilvēkiem seksuālās neatkarības sajūtu.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas klasisko tekstilizstrādājumu ziedu un putnu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet klasiskās tekstilizstrādājumu ziedu un putnu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana