Damaskas zila un zelta tapetes paraugs

Rotājiet savu istabu stilā ar šo iedomīgo damasta fonu. Kraukšķīgs zils fons ļauj zelta krāsas drukājumam patiešām parādīties, savukārt satraukti akcenti piešķir dimensiju pieskārienu. Zilā un zelta Damaskas tapetes paraugs.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Zila un zelta damasta tapetes paraugs

Rotājiet savu istabu stilā ar šo iedomīgo damasta fonu. Kraukšķīgs zils fons ļauj zelta krāsas drukājumam patiešām parādīties, savukārt satraukti akcenti piešķir dimensiju pieskārienu. Zilā un zelta Damaskas tapetes paraugs.

Jūsu pārlūkošana ir viens no zilā un zelta krāsas Damaska tapešu parauga., Pls pārbaudiet vairāk dizainparaugu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Fona tapetes ar dažādu stilu bieži ir sienu apdares materiāls, ko daudzi īpašnieki izvēlas, taču, kad tapetes būs mitras un sapelējis, tās vairs nebūs skaistas. Lai tapetes padarītu mitrumizturīgas, mums jāsāk no rotājumiem un jāliek labs pamats, lai nākotnē efektīvi izvairītos no daudzām nepatikšanām.

Pirmais solis ir izvēlēties elpojošu materiālu

Pašlaik tirgū ir daudz tapešu materiālu, piemēram, neausta auduma, koka šķiedras, PVC, stikla šķiedras substrāta, auduma virsmas utt. Salīdzinoši runājot, PVC materiāla tapetes ir vismazāk gaisa caurlaidīgas un visvieglāk izlietojamas. siena Mitrums ir ieslodzīts iekšpusē, un laika gaitā ir viegli veidoties miltrasa.

Otrais solis ir saglabāt sienu sausu

Sienu virsmai jābūt sausai, un pirms cementa tapetes uzklāšanas jaunā cementa konstrukcija parasti ir jāuztur 20 līdz 40 dienas. Ir vērts atzīmēt, ka, dekorējot, esiet piesardzīgs, lai neļautu neregulārām konstrukcijām sajaukties jūras smiltīs, kas nav piemērotas sienu krāsošanai. Jūras smiltīs ir augsts sāls saturs, un tas ir viegli absorbēt ūdeni un apglabāt "plūdus" vēlākajai sienai. Pirms tapetes ievietošanas pamatnes virsma ir labi jāapstrādā. Ja tas ir lietotu māju remonts, sienas sprauga ir jāaizpilda, pretējā gadījumā tapetes ir viegli iztukšot.

Trešais solis ir kvalitātes pārbaude

Trīspunktu materiāls un septiņu punktu projekts. Pavelkot tapetes uz sienas, pievēršot uzmanību mazām detaļām, var sasniegt labākus rezultātus. Tapetes parasti ir dažādi. Bruģējot, jums jāpievērš uzmanība tam, vai starp abām tapetēm ir liela atstarpe un vai parkets ir izlīdzināts. Turklāt, veicot laistīšanu, laistīšana samitrina tapetes, un pēc žāvēšanas būs zināma saraušanās, tāpēc ir nepieciešams atstāt posmu. Saraušanās šuvi pie sienas nedrīkst cik vien iespējams atvērt pretēji atvērumam.

Ceturtais solis nav aizmirst par pastāvīgu apkopi

Pareiza apkope var pagarināt tapetes kalpošanas laiku un uzlabot mitruma necaurlaidīgu funkciju. Neatveriet pilnībā logus un durvis būvniecības laikā un 24 stundu laikā pēc būvniecības beigām. Pārmērīga ventilācija izraisa tapešu krasu izžūšanu un nevienmērīgu saraušanos, veidojot plaisas locītavās. Pēc 3 dienu klāšanas pievērsiet uzmanību ventilācijas pielāgošanai. Lai novērstu mitruma iekļūšanu, dienas laikā durvis un logi ir jāatver, lai uzturētu ventilāciju, un durvis un logi pēc iespējas jāaizver naktī.

Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas zilā un zelta damasta tapetes paraugu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet zilā un zelta damasta tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana