Melna un zelta guļamistabas fona attēls

Grezns damasts, kas virza tradicionālo eleganci. Bēšajam modelim ir piešķirts smalki austa auduma ar perlamutra tinti un reljefām detaļām izmērs. Melna un zelta guļamistabas fona attēls.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Melna un zelta guļamistabas fona attēlsGrezns damasts, kas virza tradicionālo eleganci. Bēšajam modelim ir piešķirts smalki austa auduma ar perlamutra tinti un reljefām detaļām izmērs. Melna un zelta guļamistabas fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no melnbaltās un guļamistabas guļamistabas tapetes. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Instrukcijas

1. Pārliecinieties, vai jums ir darbam pareiza līmjava. Dažiem dokumentiem, piemēram, ar vinila pamatni vai vieglu, ir nepieciešama īpaša pasta.
2. Sajauciet tapešu pastu, kas nāk kā pulveris, atsevišķā spainī, pirms ielejiet to spainī vai rullīšu paplātē, kuru izmantosit darbam. Labi samaisiet ar maisīšanas nūju, lai noņemtu visus gabaliņus, bet ne tik labi, lai maisījumā ievietotu daudz gaisa.
3. Ielejiet šķidro līmi tieši spainī vai rullīšu paplātē.
4. Uz garā, plakanā, sausā galda izklājiet tapetes sloksni - jau sagrieztu pēc izmēra, ar raksta pusi uz leju (galds ilgi neuzturas). Ļaujiet vienam papīra galam pārkrist virs galda malas.
5. Izmantojiet pastas suku vai krāsas veltni, lai pastas uzklātu uz pusi no papīra, kas paliek līdzena uz galda, pārliecinoties, ka tas pārklāj katru collu.
6. Nolieciet tikko ielīmēto daļu sev virsū un pabīdiet sauso papīra daļu uz galda. Uzklājiet pastu.
7. Salieciet nākamo sekciju uz sevi, pēc tam salieciet abas puses viena pret otru, ļoti uzmanīgi, lai nesaburzītu papīru. Šis process tiek saukts par /'grāmatu./ 'Rezervēšana notur papīru mitru, pastas nelīst uz grīdas un ielīmētā virsma ir tīra.
8. Pirms pakārt papīra, ne ilgāk kā 5 minūtes novietojiet to malā tīrā vietā.
9. Esiet tīrs ķēms: Tiklīdz katra tapetes sloksne ir rezervēta un atlikta, galda tīrīšanai izmantojiet tīru, mitru sūkli, bet netraucējiet to nožūt. Dariet to pat tad, ja plānojat ielīmēt vairākus gabalus, pirms tos pakārt; Jūs gribēsit noņemt līmi no galda, pirms tā ir nožuvusi.


Izmeklēšana