Skaists tekstila sienas audums sienas dekorēšanai

Tumšā krēmkrāsas nokrāsa padara šīs tekstila tapetes par labāko izvēli daudzām stila koncepcijām. Ar dizaina materiālu struktūru un smalkiem šķēru pavedieniem šī dizaina tapetes ir piemērotas valsts izskatam, greznuma stiliem, japāņu interjera dizaina idejām - lai nosauktu tikai dažas. skaists tekstila sienas audums sienas dekorēšanai.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!


Informācija par produktu

● Raksts: Tekstila tapešu sērija

● piedāvā mīksta auduma pieskārienu

● Mūsdienīgs vienkārša dizaina sienas audums

● Ruļļa izmērs: 2,8 m * bezgalīgs garums

● Augstas kvalitātes neaustas tapetes

● Viegli uzklājams

● Skaists tekstila sienas audums sienas dekorēšanai

雪尼尔 用图

CHX-301s

Tumšā krēmkrāsas nokrāsa padara šīs tekstila tapetes par labāko izvēli daudzām stila koncepcijām. Ar dizaina materiālu struktūru un smalkiem šķēru pavedieniem šī dizaina tapetes ir piemērotas valsts izskatam, greznuma stiliem, japāņu interjera dizaina idejām - lai nosauktu tikai dažas. skaists tekstila sienas audums sienas dekorēšanai.

Jūsu pārlūkošana ir viens no skaisti nopērkamajiem skaistajiem tekstila sienas audumiem sienas dekorēšanai . pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!


Tekstila tapetes


Tekstila tapetes ir daudz un dažādas. Dabīgā tekstilmateriāla tapetes tiek izgatavotas, izmantojot dabiskas šķiedras, kas ir laminētas uz papīra vai akrila pamatnes, kas uzlabo to izturību. Atkarībā no izgatavošanas procesa tekstilizstrādājumi var izskatīties lieliski vai normāli. Katrā ziņā sienām tiek pievienota dimensijas izjūta, uzlabojot telpas vizuālo pievilcību. Sintētiskās tekstilizstrādājumu tapetes imitē dabisko tekstilizstrādājumu izskatu. Tā kā tie nav izgatavoti no dabīgiem materiāliem, tie ir vairāk piemēroti intensīvas satiksmes telpā.

Tapetes vannas istabai un virtuvei

Flīzes un apmetums ir tālu no vienīgajiem vannas istabas sienu projektēšanas instrumentiem. Arī virtuve ir vieta, kur lokalizēt radošos muskuļus un izmantot krāšņas tapetes, lai pievienotu interesantus dizaina pieskārienus. Tā kā virtuvēs un vannas istabās ir paaugstināta mitruma pakāpe, jums ir nepieciešami īpaši fona attēli, kas to uztur, saglabā stabilu un ir viegli tīrāmi.


   


Tapetes jutīgās vannas istabās

Ir milzīga izvēle, ja runa ir par tapetēm, kas pārvērš vannas istabu no vienkāršas mitras telpas jūsu ikdienas vajadzībām uz spa līdzīgu gaisotni tām dārgajām stundām pēc darba, atpūtai un relaksācijai. Rakstains, vienkrāsains, ar atsaucīgiem vai relaksējošiem motīviem. Vannas sienas sienas tapetes automātiski palielina komfortu un samazina aukstuma sterilitāti. Tā kā mitrums vannas istabā vienmēr ir ļoti augsts, dušas un peldēšanās dēļ jums jāizvēlas izturīgas tapetes, kas var tikt galā ar šo faktu.


Vannas istabās var izmantot šādus tapetes:

1. Tapetes ar vinila pārklājumu :
Vinila tapetes ir pārklātas ar ūdeni atgrūdošu PVC vai plastmasas kārtu, un tās var arī apdrukāt ar noteiktām lakām, kas ir noturīgas pret traipiem un nodrošina citu aizsargājošu elementu pret mitrumu. Tas padara šos tapetes veidus gan populārus, gan piemērotus lietošanai vannas istabās. Ir mazgājamas un pret skrubiem izturīgas šķirnes, kas padara tās par īpaši piemērotām vannas istabām.

2. Pārklājuma pievienošana neaustiem un papīra tapetes, lai aizsargātu pret mitrumu:
Vannas istabās var izmantot arī papīra vai neaustas tapetes, taču šie tipi nav ūdeni atgrūdoši vai mazgājami, jo tiem nav speciāla pārklājuma. Tomēr tos var apstrādāt ar īpašiem pārklājumiem, lai tie būtu gatavi vannas istabai. Parasti neaustas šķirnes ir vairāk piemērotas mitrām telpām nekā papīra bāzes, taču, ja netiek uzklāts pārklājums, pēc atkārtotas tīrīšanas krāsa var pasliktināties.


Pēc papīra salikšanas un žāvēšanas procesa beigām tiek uzklāta plastmasas dispersija (pazīstama arī kā tapešu hermētiķis vai “ziloņu āda”) vai caurspīdīga lateksa krāsa (pieejama matēta, zīda spīduma vai augsta spīduma veidā). Izmantojot ziloņu hermētiķi / tapetes ādu, lūdzu, ievērojiet atšķaidīšanas instrukcijas, kas norādītas uz iepakojuma. Ja jums ir darīšana ar porainākām tapešu virsmām, jums, iespējams, būs jāpiemēro vairākas kārtas. Pirms otrā pārklājuma uzklāšanas, lūdzu, ievērojiet noteiktos attiecīgā hermētiķa žāvēšanas laikus (parasti apmēram 3 - 5 stundas).


Svarīga informācija par tapešu ielīmēšanu mitrām telpām!


Tvaiks vannas istabās (vai virtuvē) var nelabvēlīgi ietekmēt tapetes ielīmēšanu. Atkarībā no tapetes veida, lai palielinātu līmes stiprību, jums jāizmanto dispersijas līme (aptuveni 20%). Vinila tapešu gadījumā vienīgā izmantotā līme ir dispersijas līme. Ja neesat pārliecināts, kāda veida dispersijas līmi izmantot (un kādā proporcijā), vienkārši jautājiet sava vietējā DIY veikala ekspertam. Dispersijas līmes nožūšana prasa ilgāku laiku nekā parastā tapešu pasta. Pakarinot atsevišķu tapetes garumu, lūdzu, pievērsiet īpašu uzmanību, lai pārliecinātos, ka malas ir precīzas. Pat vismazākās spraugas var izvadīt mitrumu.


Tapetes vecās flīzes?


Šis ir jautājums, ar kuru mēs bieži saskaramies. Vispārīgi runājot, tas ir pilnīgi iespējams, ja flīzes ir pareizi apstrādātas. Ja jūs dzīvojat īrētā apmešanās vietā, lūdzu, pārliecinieties, ka jums ir sava saimnieka piekrišana. Parasti īrnieki var veikt atjaunošanas pasākumus, kas neietekmē ēkas pamatkonstrukciju un kurus jebkurā laikā var mainīt, bez saimnieka atļaujas. Tomēr, pirms sākat šādu projektu, jums vienmēr jākonsultējas ar savu saimnieku.

Lai “apdarinātu” vecas, nepievilcīgas flīzes ar tapetēm, ir jāsagatavo tīra, gluda, gluda virsma. Vispirms pārbaudiet, vai flīzes pilnībā un stabili pielīp pie sienas. Pēc tam kārtīgi notīriet flīzes. Pievērsiet īpašu uzmanību šuvju iepildīšanai. Ja tie ir tīri un bez pelējuma, varat pāriet pie nākamās darbības. Pretējā gadījumā, lūdzu, vispirms rūpīgi notīriet šuvju.

Virsmas sagatavošanai ir vairākas iespējas:

A: Gruntējumu uzklājiet uz visu laukumu, šuvju piepildīšanu ar flīžu līmi, lai izveidotu vienmērīgu virsmu. Ļaujiet tai kārtīgi nožūt.
B: flīžu līmes uzklāšana gan flīzēm, gan javas.
C: OSB vai ģipša plākšņu pievienošana flīzētajai virsmai, urbjot caurumus javas vietās vai selektīvi līmējot (šī opcija varētu būt noderīgāka īrēto telpu īrniekiem).

Kad esat sagatavojis vienmērīgu virsmu, varat turpināt tapešu veidošanas procesu, kā aprakstīts mūsu instrukcijās (atkarībā no tapetes veida). Lūdzu, ņemiet vērā, ka vinila tapetes vai neaustas šķirnes, kurām nepieciešams uzklāt pārklājumu, ir jāizmanto tikai vietās, kuras netiks pakļautas tiešai ūdens izšļakstīšanai. Lūdzu, nelieciet tos dušas zonā vai pie izlietnes.


Tapetes virtuvei - kas jums jāņem vērā?


Darbs ar tapetēm virtuvēs nodrošina lielāku elastību, jo mitruma pakāpe mēdz būt zemāka nekā vannas istabās. Līdzīgi kā vannas istabās, arī vinila tapetes, kā arī neaustas vai papīra veidotas tapetes ir piemērotas arī virtuvēm, ja vien pēdējiem diviem veidiem jūs uzklājat īpašu hermētiķi. Turklāt dabiskos tapetes materiāli, piemēram, korķis vai bambuss, var radīt interesi par virtuves sienu.

Vienmēr pastāv neliela ar ēdienu gatavošanu saistīta katastrofa, un tā, iespējams, varētu ietekmēt sienu. Mazgājamas vai pret berzi izturīgas vinila tapetes ir īpaši piemērotas gatavošanas un ēšanas vietām. Modernajās virtuvēs nav vietas flīzēm. Gatavošanas zonai un tās darba virsmām, plīts un izlietnei ir daudz dizaina variantu, kas palīdz aizsargāt sienu no tauku un citu netīrumu šļakatām, no kurām ēdiena gatavošanas laikā vienkārši nevar izvairīties.

Šajās virtuves vietās izmantotajām tapetēm jābūt izturīgām pret beršanu, ti, pārklātām ar aizsargājošu hermētiķi. Jūs varat izvēlēties izturīgu, ūdensizturīgu vinila veidu vai uzklāt tapešu hermētiķi (vai “ādu”) vai caurspīdīgu lateksa krāsu. Diemžēl nav garantijas, ka visu veidu taukus un netīrumus var noņemt no pat mazgājamām un pret skrāpējumiem izturīgām fona attēliem, neatstājot pēdas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatiet sava fona attēla informācijas etiķeti.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas skaistajiem tekstila sienas audumiem sienas dekoru ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet skaistus tekstila sienas audumus sienas dekoriem no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana