Skaisti bezšuvju vintage tropu džungļu fona attēli

Šīs banānu lapu tapetes padarīs jūs par mājas tropisko paradīzi! Krāsainajā dizainā ir rozā, zaļa, dzeltena un zila toņi, kas rada spilgtu un krāsainu dizainu. Tumši brūns fons ļauj šīm krāsām parādīties. Skaisti bezšuvju vintage tropu džungļu fona attēli.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Skaisti bezšuvju vintage tropisko džungļu fona attēli

LCWX249-6201 xsLCWX249-6201s

Šīs banānu lapu tapetes padarīs jūs par mājas tropisko paradīzi! Krāsainajā dizainā ir rozā, zaļa, dzeltena un zila toņi, kas rada spilgtu un krāsainu dizainu. Tumši brūns fons ļauj šīm krāsām parādīties. Skaisti bezšuvju vintage tropu džungļu fona attēli.

Jūsu pārlūkošana ir viena no populārākajām skaistajām bezpajumtnieku tropu džungļu fona tapetēm .pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

5 padomi fona attēla izvēlei no tā nenogursit

Man ir pietiekami grūti atlasīt modeli, no kura es nenogurstu savām drēbēm (tātad visas svītras manā skapī), tāpēc varu tikai iedomāties, cik nervozi var radīt tapetes. Kā pārliecināties, ka tas nav kaut kas, no kura nogursit? Un kā izvairīties no kopīgajām kļūdām? Tas ir tas, ko es jautāju Maureen Stevens, Austin dizaineram, kurš ir apguvis paziņojuma fonu tādā veidā, kas ir drosmīgs, bet joprojām sasniedzams. "Katram fonam ir savs stils un personība," Stīvenss man teica, "tad es pārliecinos, ka izvēle, ko es izdarīju attiecībā uz mēbelēm un aksesuāriem ap to, izstaro līdzīgu personību, tā var vai nu to papildināt, vai pastiprināt." Viņa nonāk maksimālisma minimālismā. pēdējā laikā tas nozīmē, ka pārī tiek savienoti “īpaši top fona attēli, bet manis izvēlētā mēbele var būt modernizēta ar skaidrām līnijām, tā nomirt un jang, treknrakstā un izslēgta vienlaikus”.

1. Neatdariet

Neatdariet to, kas ir visā Pinterest un Instagram, izvēloties papīru, kas ir izmantots jau iepriekš un daudzkārt. Reizēm man ir jāatzīst, ka man būs klienti, kuriem vienkārši patīk noteikts dizains, ko viņi ir redzējuši iepriekš, tad es pārliecinos, ka telpa un fona attēli nav līdzīgi tam, kā tie tika izmantoti iepriekš. Izvēlieties kaut ko atšķirīgu un atšķirīgu, esiet pats sava dizaina tendenču virzītājs! Ja nezināt, kur sākt, dažreiz pavedieni var rasties no jūsu drēbju skapja - dodieties tālāk, apskatiet, ko jums saka skapis.

2. Neveiciet to

Es nešaubos, ka tur ir daudz lielisku DIY'ers darbu, un fona tapetes instalēšana viņiem var būt vienkārša. Bet, ja jūs esat kāds, kurš raustās pie vārda DIY un jūs noteikti neesat karavīrs nedēļas nogalē, nolīgt profesionāli. Tas ir tā vērts! Labs uzstādītājs pārliecinās, ka šuves ir gandrīz neredzamas, nav redzami burbuļi un modelis ir pareizi sakārtots.

3. Netiesāj tapetes pats par sevi

Tikai sienas pārklājums nepadara istabu. Katrs jūsu mājas elements ir veidots kā slānis, ieskaitot tapetes, kas ir jūsu sienas pamats. Drosmīgs raksts izskatīsies ārkārtīgi treknrakstā bez citiem tā slāņiem - mēbelēm, aksesuāriem un citām faktūrām. Gaidiet “pilnīgu izskatu”, un jūs būsit apmierināts ar gala rezultātu. Kad jūs saliecat savu istabu, fona attēlam un paletei jābūt saskaņotam ar pārējo istabas aprīkojumu un piederumiem.

4. Neuztraucieties, izvēloties modeli

Dažreiz cilvēki iestrēgst, pārdomājot, kuru dizainu izmantot ilgi, ilgi, ilgi. Lēmumi, lēmumi, tas reizēm var būt ārkārtīgi grūts, bet pieņemiet vienu, apņemieties un viss pārējais nonāks vietā. Dažreiz vislabākās izvēles ir tās, kuras mēs tik ļoti baidāmies darīt, tāpēc es saku, lai to izdarītu! Ja jūs esat iebiedējuši saistības vai arī nevienā no savām telpām neesat izmantojis fonu, dodieties uz mazākām istabām - pulveristabu, ieejas istabu vai tamlīdzīgu. Tieši tur tas dos vislielāko iespaidu, bet nepārslogos jūs, jo tas nav kaut kas, ko jūs pastāvīgi redzēsit. Tas uzbudinās jūsu viesus, un viņi sniegs jums divus īkšķus par jūsu izdarīto drosmīgo, tomēr skaisto izvēli.

5. Nelietojiet taupīt

Ne visi dokumenti ir vienādi. Daži no tiem var būt pārsteidzoši pieņemami, taču to kvalitāte tur nav. Tāpat kā ar visu pārējo, jūs saņemat to, par ko maksājat. Ja jūs to izmantojat kādai mājai, kurā uzturēsities ilgu laiku, mazliet sašļāciet. Jūs maksāsit vairāk iepriekš, bet baudīsit to ilgāku laiku.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas skaisto bezšuvju vintage tropisko džungļu tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet skaistas bezšuvju vintage tropisko džungļu tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana