Skaisti bēša dambja tapete

Izmantojot šo audumu, izveidojiet bagātīgu izskatu, izmantojot fonu. Tā smilškrāsas un krēmkrāsas rakstam ir tradicionāla un izsmalcināta nojauta. Skaisti bēša dambja tapete.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Skaisti bēša dambja tapete

Izmantojot šo audumu, izveidojiet bagātīgu izskatu, izmantojot fonu. Tā smilškrāsas un krēmkrāsas rakstam ir tradicionāla un izsmalcināta nojauta. Skaisti bēša dambja tapete.

Jūsu pārlūkošana ir viena no skaistajām, bēšajām dambju tapetēm. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Pieci apkopes noteikumi tapešu un sienu apdarei

Mūsdienu mājas uzlabošanā tapešu un sienu pārklājumu izmantošana kļūst arvien populārāka, un arvien vairāk cilvēku izmanto tapetes un sienu pārklājumus kā dzīvojamo istabu un guļamistabu sienu rotājumus.

Saskaņā ar parasto kārtību lateksa krāsas vienkāršā virsma ir ārkārtīgi viegli netīra un beršanas procesam ir arī zināma ietekme uz sienas virsmu, un kalpošanas laiks kopumā ir apmēram 5–10 gadi. Bet tapešu un sienu apdarei labu uzturēšanu un uzturēšanu var saglabāt 10 līdz 15 gadus. Sienu segšana prasa ilgāku laiku. Tāpēc tapetes un sienu pārklājuma uzturēšana un uzturēšana ir galvenais.

1. Pirms būvniecības gaisa relatīvajam mitrumam jābūt zemākam par 85%, un temperatūrai nevajadzētu būt sezonai ar krasām izmaiņām. Mums stingri jāizvairās no būvniecības slapjos gadalaikos un mitrās sienās.

2. Būvēšanas laikā dienas laikā jāatver durvis un logi, lai uzturētu labu iekštelpu ventilāciju; durvīm un logiem jābūt aizvērtiem naktī, lai novērstu mitruma iekļūšanu. Es tikko ielīmēju tapetes uz sienas, un daži cilvēki vēlas ļaut tām ātri izžūt spēcīgā vēja ietekmē, kas ir nepareizi. Neļaujiet spēcīgam vējam pūst, kas ietekmēs tā saķeres noturību un virsmas inženieriju.

3. Līmējošais šķidrums, kas pārplūst, ielīmējot tapetes sienas audumu, vienmēr jānotīra ar tīru dvieli, īpaši līmes atzīmēm savienojumos. Šajā laikā būvniecības personālam vai uzraugiem ir rūpīgi un rūpīgi jāpārbauda. Celtniecības personālam jāuztur tīras rokas un instrumenti. Ja tie ir iekrāsoti, tie savlaicīgi jānotīra ar ziepjūdeni vai mazgāšanas līdzekli.

4. Putu tapetes sienas audumā ir viegli uzkrāties putekļi, kas ietekmē izskatu un kārtīgumu. Ieteicams to notīrīt ik pēc 3-6 mēnešiem. Skrubi notīriet ar putekļu sūcēju vai tīrā ūdenī iemērktu otu, uzmanot, lai ūdens neiekļūtu šuvēs.

5. Pievērsiet uzmanību tam, lai siena un cietie priekšmeti nesaskartos un neberztu sienu. Ja dažās vietās tiek atklātas plaisas, subsīdijas ir jāmaksā savlaicīgi, un attīstību nevar atļauties.Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas skaisto smilškrāsas damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet skaistas smilškrāsas damas krāsas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana