Mākslīgais, betona fona tapetes sienas dekorēšanai

Bare Betona tapetes ir izcili mūsdienīgs dizains, kas telpā piešķir vēsu pilsētvides sajūtu. Ja vēlaties pelēku betona dizainu, kas jūsu interjera stilam piešķirs unikālu pieskārienu, tad jūs esat īstajā vietā. Šīs zemnieciskā betona tapetes būtu ideāls mūsdienu interjera papildinājums, un tās labi darbotos ēdamistabā, taču ir pietiekami universālas, lai iespaidotu lielāko daļu telpas. Mākslīgais, betona fona tapetes sienas dekorēšanai.

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Raksts: Citu faktūru tapešu sērija

· Features akrila atstarojošs stils

· Lieliski piemērots guļamistabām, viesistabām un gaiteņiem

· Ruļļa izmērs: 0,685 * 2,23 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Mākslīga, betona sienas tapetes

LCNX014 营销图750

LCNX014-0301sLCNX014-0303x

Bare Betona tapetes ir izcili mūsdienīgs dizains, kas telpā piešķir vēsu pilsētvides sajūtu. Ja vēlaties pelēku betona dizainu, kas jūsu interjera stilam piešķirs unikālu pieskārienu, tad jūs esat īstajā vietā. Šīs zemnieciskā betona tapetes būtu ideāls mūsdienu interjera papildinājums, tās labi darbotos ēdamistabā, taču ir pietiekami universālas, lai vairumā istabu atstātu iespaidu. Mākslīgais, betona fona tapetes sienas dekorēšanai.

Jūsu pārlūkošana ir viena no mākslīgi neapstrādāto mākslīgo betona tapešu kolekcijām, kas paredzēta sienas dekorēšanai. Pls pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā uzstādīt fonu ap logu

Turpinot, jūs atradīsit papildu padomus, kā instalēt fonu. Mēģinot izdomāt, kā pakārt gabalu ap logiem, ir dažas lietas, kuras jūs vēlaties atcerēties. Pakarot tapetes ap logu, tas ir ļoti vienkāršs uzdevums, taču ir vairākas vietas, kur rodas problēmas, ja neesat piesardzīgs un neveicat atbilstošus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu panākumus sev. Ir svarīgi zināt, ka, iztīrot savu istabu, pārliecinieties, vai esat izlicis visus sienas caurumus. Varat labot caurumus ar savienojumu, ko var iegādāties datortehnikas veikalā. Kad caurums ir aizpildīts, jūs varat ņemt slīpmašīnu un izlīdzināt laukumu tā, lai tapetes pielīp vienā līmenī ar pašu sienu.

1. solis - īsi skaņdarbi

Kad jūs pakarināt sienas gabalus, kas atrodas virs loga, jums ir divas izvēles iespējas. Pirmais ir vienkārši pakārt pilnu tapetes gabalu, kas stiepjas no sienas augšpuses līdz apakšai. Kad esat to uzstādījis, jūs vienkārši izgriezīsit logu un noņemsit visas papildu tapetes. Jūsu otrā izvēle ir izmērīt gabalu un pēc tam to sagriezt tā, lai tas būtu pietiekami garš, lai pārklātu sienas daļu virs loga, kā arī ļautu pietiekami daudz tapetes, lai jūs varētu ietīt gabalu padziļināta loga rāmī. Tas darbosies vislabāk, lai nodrošinātu vienmērīgu plūsmu no sienas līdz logam. Tas arī ietaupīs laiku, jo jums vajadzēs atgriezties un sagriezt pavisam jaunus gabalus, kas jums būs jāmēģina saskaņot logā.

2. solis - veiciet visus sagatavošanās darbus

Tāpat kā ar jebkuru citu brīdi, kad jūs karājat gabalus, pārliecinieties, ka jums viss ir sagatavots un gatavs iet no paša sākuma. Kad visi gabali ir izkārtoti, ir svarīgi visus mērījumus veikt divreiz. Tas neļaus jums veikt nevajadzīgus braucienus uz veikalu, lai iegūtu vairāk tapetes. Tas arī ietaupa naudu. Pārliecinieties, vai tapetes ir izklātas un vai jūs precīzi zināt, kur gabals iet. Atkarībā no iegādātā fona attēla veida tas ietekmēs laiku, kas jums ir jāpakar pats. Nesteidzieties un pārliecinieties, ka esat pareizi salicis gabalus, un pārliecinieties, ka tie ir izlīdzināti ar jūsu sukām un asmeņiem.

3. solis - sagrieziet Windows

Otrs maršruts, pa kuru varat izvēlēties iet, kad darāt logus, ir loga iepriekš apgriešana. Paņemiet mazus tapetes gabaliņus un izlīdziniet loga ārpusi un iekšpusi. Šī metode darbojas labi, jūs izmantojat vienkrāsainu krāsu. Tā kā, nokļūstot pie loga ar saviem lielajiem tapetes gabaliem, varat tos viegli pakārt virs jau pakārtā gabala un tad tie nemanāmi saplūst kopā. Tomēr, ja jūs izmantojat gabalu ar rakstu, šī nav labākā metode, ar kuru izvēlēties iet kopā.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viena no labākajām Ķīnas mākslīgā pliko betona tapetēm sienas dekoru ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet mākslīgās plikas betona tapetes sienas dekoriem no mūsu profesionālās rūpnīcas.

Izmeklēšana