Pārmaiņus bēša Damaska svītras fona attēls

Svītrām dekorā ir klasisks izskats, un svītrainas tapetes padara to perfektu. Grezns satīna svītru dizains ar vāju, bet šiku satrauktu tekstūru, šo zeltaini smilškrāsu un balto fonu ir mūžīga izvēle. Izvēlieties šo tradicionālo fonu, lai jūsu mājās ienestu mūžīgu rāmumu. Mainīgas Beige Damask Stripe tapetes.

Produkta detaļas


  Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● Mainīgi bēša dambja strīpas fona attēli

Svītrām dekorā ir klasisks izskats, un svītrainas tapetes padara to perfektu. Grezns satīna svītru dizains ar vāju, bet šiku satrauktu tekstūru, šo zeltaini smilškrāsu un balto fonu ir mūžīga izvēle. Izvēlieties šo tradicionālo fonu, lai jūsu mājās ienestu mūžīgu rāmumu. Pārmaiņus bēša Damaska svītras fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no mainīgajām bēšajām Damaskas svītru tapetēm, lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Kā izvēlēties labāko tapetes modeli mājas dekorēšanai?

Tagad daudzi jaunieši ir iemīlējušies fona tapetes, un tapešu ziedu paraugu ir arvien vairāk, liekot mūsu acīm justies mazliet satriektiem, un kā šajā laikā jāizvēlas tapetes, kas mums patīk un kas mums ir piemērotas? modeļiem?

1. Gaismas zilas kopas vai lielas ziedu formas tapetes ir ļoti piemērotas ekstravertiem cilvēkiem. Kad mēs to aplūkosim, būs dabiska sajūsma un silta un dinamiska sajūta.

2. Gaišas krāsas karikatūru fona attēli ir piemēroti dažu jauku meiteņu bērniem vai guļamistabām. Šie skaistie un saldie stili var radīt cilvēkiem sajūtu, ka karstā vasarā viņi ēd saldējumu, un dažreiz tas liek justies tā, it kā jūs būtu atpakaļ bērnībā.

3. Ja jūs patiešām nezināt, kāda veida tapetes izvēlēties, varat izmēģināt augu modeļa tapetes. Šāda veida tapetes ir ļoti universālas, neatkarīgi no tā, kāda stila ir jūsu rotājumi, tās ir ļoti piemērotas, taču krāsai ir labi jāatbilst.

4. Ja katru dienu atrodaties darba vidē ar augstu spiedienu, izvēlieties kaut ko tādu, kam piemīt daba, piemēram, dzīvniekus, kokus, ainavas utt. Šāda veida tapetes nevar palīdzēt, bet justies eleganti un ar zemu taustiņu. Katru nakti atpūšoties, ieraugot šādus tapetes, būs sajūta, ja atrodaties dabā, bet nogurušo sirdi var izmērīt un atslābināt visu dienu.

5. Turklāt tapetes ar salauztiem ziediem mūsdienās ir arī sava veida populāri, jo skaista salauztu ziedu stāja cilvēkiem radīs ļoti priecīgu noskaņu, ja esat sentimentāls un viegli ejošs cilvēks. Tad jūs varat izvēlēties fonu ar ziedu rakstu, lai pielāgotu garastāvokli. Ziedu daba ir klusa un dabiska, piemēram, pavasara vēsma, dodot cilvēkiem relaksācijas sajūtu.


6. Ja jūsu guļamistaba ir pārāk maza, tā bieži rada ļoti nomāktu sajūtu, tad varat izmēģināt fonu ar ģeometrisku rakstu. Atšķirīgais ģeometriskā attēla raksts var izraisīt pietūkuma sajūtu, kas mums vizuāli liek justies, ka telpa jūtas paplašināta.

7. Ja jūsu guļamistaba ir pārāk liela, tā vienmēr liek justies ļoti tukšai vai arī jums šķiet, ka guļamistaba ir mazliet vienmuļa, varat izvēlēties izmēģināt trīsdimensiju radoša rakstura tapetes. Jūs varat izvēlēties dažus trīsdimensiju fona attēlus, piemēram, tīri baltu un gaiši pelēku, vai arī izvēlēties dažus modeļus ar izteiktu kontrastu, lai redzējumā būtu spēcīga telpas izjūta, liekot cilvēkiem justies kā romantiski virtuālā telpa.

Tapetes ir pakāpeniski kļuvušas par populāru modernas dekorēšanas tendenci, jo tapetes ir ne tikai viegli nomainīt, bet arī var dot mums krāsu izteiksmi, ko nevar izteikt, ja izvēlēsities pareizo tapetes modeli, tad jūsu dzīve kļūs ļoti aizraujoša.


Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas mainīgajiem smilškrāsas damasta svītru tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētas un importējiet mainīgās smilškrāsas damasta svītru tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana