Alfresco zaļās palmas lapu tapetes paraugs

Šīs zaļās palmu lapu tapetes ir pilnas ar košām krāsām. Laima zaļās lapas popē uz smilškrāsas linu drukas fona. Alfresco ir neaustas, neizklātas tapetes. Alfresco zaļās palmas lapu tapetes paraugs.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu

· Modelis: Mūsdienu tapešu sērija

· Klasiskas ziedu motīvu tapetes mūsdienīgā krāsā

· Raksturo dabiskos elementus

· Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

· Augstas kvalitātes neaustas tapetes

· Viegli uzklājams

· Alfresco Green Palm Leaf tapetes paraugs

LCWX249-7830xg

LCWX249-8301s

Šīs zaļās palmu lapu tapetes ir pilnas ar košām krāsām. Laima zaļās lapas popē uz smilškrāsas linu drukas fona. Alfresco ir neaustas, neizklātas tapetes. Alfresco zaļās palmas lapu tapetes paraugs.

Jūsu pārlūkošana ir viena no Alfresco Green Palm Leaf fona tapešu paraugiem, kas tiek pārdoti tiešsaistē. Pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Pieci veidi, kā noskaidrot, vai fona attēli ir droši

Papildus modelim tas ir atkarīgs no tapetes materiāla, vides aizsardzības, elpošanas, izturības un nodilumizturības. Nespeciālista ziņā labas tapetes ir videi draudzīgas tapetes, kurām nav kvalitātes problēmu un kurām ir ilgs kalpošanas laiks. Dabiskās tapetes ne vienmēr ir labas tapetes, bet sintētiskās tapetes nav labas tapetes!

Tapetes identificēšanas metodes: viena smaka, divas berzes, trīs vilkmes, četri apdegumi, pieci testa ūdens. Jo īpaši ūdens un uguns pārbaude var atklāt tapetes materiāla prototipu.

1. Smaržo smaržu: Atveriet paraugu un smaržojiet smaržu. Ja ir smarža, tas ir sintētisks papīrs. Dabīgā materiāla tapetēm ir tikai ļoti mazs zāles un koka aromāts.

2. pieskarties, berzēt: augstas klases tapetes jūtas delikātas, piemēram, pieskaroties kokam, vispārējās ķīmiskās tapetes jūtas raupjas, piemēram, pieskāriena putas, plastmasa; izmantojiet daļēji mitru drānu, lai noslauktu tapetes virsmu, ja ir krāsa vai nodilums, tas nozīmē, ka process nav noslēdzies.

3. pull: cieši pievelciet tapetes parauga lapu, dabisko materiālu augstas kvalitātes tapetes nav viegli deformēt, tās ir viegli reģenerējamas, ieskaitot plastmasas papīru ir ļoti viegli deformēt, grūti atgūt.

4. uguns: dabisko materiālu tapetes, kas deg bez melniem dūmiem un dīvainas smakas, arī degošie putekļi ir balti; ja melni dūmi, smarža, tas ir plastmasas tapetes, kvalitāte un ekoloģiskie raksturlielumi netiek garantēti.

5. ūdens pārbaude: vispirms nometiet dažus pilienus ūdens fona tapetes aizmugurē, lai redzētu, vai caur papīru nav ūdens traipu, ja tā nav, tas nozīmē, ka nav gāzu caurlaidības, nevis tīra dabīga materiāla tapetes; pēc tam nelielu tapetes daļu iesmērējiet ūdenī. Ar pirkstiem saskrāpējiet tapetes virsmu un aizmuguri, lai redzētu, vai tās izbalē vai uzsūcas.Lanca Wallcovering Co, Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas alfresco zaļo palmu lapu tapešu paraugu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lētus un importējiet alfresco zaļo palmu lapu tapešu paraugu no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana