2020. gada Jauns bēša dārza damasta fona attēls

Šīs elegantās un burvīgās dambjakas fona tapetes rada dārza iedvesmu sienām ar sarežģītām ritinošām vīnogulājiem un sulīgām ziedu detaļām. Ar bagātīgu vēsturi kā kultivētu un modernu dizaina elementu šodien damas ir zīmējušas Viktorijas laika karaliskos audumus. Mūsdienu dekors ir šiks un izsmalcināts.2020 Jauns Bēša dārza Damaskas fona attēls.

Produkta detaļas
Informācija par produktu

Mīli dabiski unikālo, mīli Lanku!

Informācija par produktu:

● Raksts: Eiropas PVC tapešu sērija

● Piedāvā stilīgus modernu fonu

● Skaists damasta fons

● Ruļļa izmērs: 0,53 * 10 m (± 5%)

● Augstas kvalitātes PVC tapetes

● Viegli uzklājams

● 2020. gada Jauns bēša dārza damasta fona attēls


331201 (2)

Šīs elegantās un burvīgās dambjakas fona tapetes rada dārza iedvesmu sienām ar sarežģītām ritinošām vīnogulājiem un sulīgām ziedu detaļām. Ar bagātīgu vēsturi kā kultivētu un modernu dizaina elementu šodien damas ir zīmējušas Viktorijas laika karaliskos audumus. Mūsdienu dekors ir šiks un izsmalcināts.2020 Jauns Bēša dārza Damaskas fona attēls.

Jūsu pārlūkošana ir viena no 2020. gada New Beige Garden Damask fona attēliem. Lūdzu, pārbaudiet vairāk dizainu mūsu vietnē, atrodiet pārsteidzošus produktus Lankā!

Tapešu konstrukcija ir māksla, un nepieciešamajiem rīkiem jābūt profesionāliem. Šie ir parastie rīki, ko izmanto tapešu veidošanā:

1. Līmēšanas mašīna: izdrukājiet papīru un pielīmējiet. Pēc būvniecības atlikušo līmi notīra uz vietas. (Veltnis: notīriet un savlaicīgi mazgājiet, izspiediet ūdeni)

2. Tapešu līme: ieteicama importētā mitrā līme, pulvera līme nav ieteicama, tiek izmantota izvietošanas metode un proporcija

3. Asmeņi: Dažādos fona attēlos tiek izmantoti dažādi asmeņi. Parasti tos var aptuveni sadalīt lielos un mazos asmeņos.

4. Bungas: izmanto, ja mašīnu nevar pielīmēt. Laicīgi pievērsiet uzmanību tīrīšanai un mazgāšanai, pirms līmēšanas izspiediet lieko ūdeni.

5. Griezējs: Lai fonu noturētu taisni, ir jāizmanto īpašs griezējs.

6. Spiediena veltnis: uzturiet to tīru, nelieciet līmes atlikumus un bieži noslaukiet.

7, skrāpis: izdziniet atlikušo līmi, liekos gaisa burbuļus.

8. Matu suka: izlīdziniet tapetes virsmu, kas nav iegremdēta ūdenī

9. Aizsarglente: tai jābūt gaišai un plānai, neēdot līmi. Tās loma: aizsargāt tapetes virsmu no piesārņojuma ar tapešu līmi

10. Līme malu joslai: piemērota šuvju labošanai

11 un papīra lente: nostipriniet savienojuma stiprību pie tapetes šuvēm, pārliecinieties, vai šuves nav plaisas

12. Plastmasas spaiņi un spaiņi: izmantojiet tos atsevišķi, uzklājot līmi un tīrījot dvieļus. Iekšpuse un ārpuse katru dienu jātur tīra. Līme un notekūdeņi ir jānogādā atpakaļ, nevis jāievada kanalizācijas caurulēs klienta vietā.

13. Kāpnes: Nosedziet stūrus un aizsargājošās piedurknes, lai nesaskrāpētu grīdu.

14. Sūkļi un dvieļi: balti vai gaiši nokrāsoti, pēc lietošanas jātīra katru dienu.

15, instrumentu komplekts, instrumentu komplekts

16.Apavu pārvalks

17. Grīdas aizsardzības plēve: lai novērstu gatavās grīdas piesārņošanu un nesaskrāpēšanu.

18. Tapetes aizsargplēve: viegli piesārņotas un grūti tīrām tapetes pēc to uzlikšanas jāpārklāj un jāaizsargā uz tapetes virsmas.

19. Atkritumu maiss: salauzto asmeni nevajadzētu izmest. Tas jāieliek darba drēbju kabatā vai jāpārnēsā atkritumu maisiņā kāpņu sānos. Vietnē atlikušos materiālus nedrīkst izmest uz grīdas. Lieli atkritumi jāievieto maisā

20. Citi: svērtā līnija, mērlente, šļirce utt.


Lanca Wallcovering Co Ltd ir viens no labākajiem Ķīnas 2020 jauno smilškrāsas dārza damasta tapešu ražotājiem un piegādātājiem. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā, pērciet lēti un importējiet 2020. gada jaunas smilškrāsas dārza damas maskas tapetes no mūsu profesionālās rūpnīcas.
Izmeklēšana